Acemi Anneler Başlıyor

Acemi Anneler Başlıyor
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni bir televizyon programı olan Acemi Anneler bugün TRT 1 ekranlarında başlıyor. Anne ve bebeklerle alakalı olan program Acemi Anneler Stüdyo da konusu içeriğinde erken gebelik kaybı, hamilelik dönemi yer alıyor. TRT 1’in yeni yayınlanacak olan programı Acemi Anneler Stüdyo her hafta Cumartesi sabahlarının vazgeçilmezi programı olarak ekranda yer alacak.

Anne ve Anne Adaylarına Özel Program

16 Ocak Cumartesi yani bugün yeni başlayacak olan program ile alakalı içerik ve detaylar ortaya çıkmaya nihayet başladı. Acemi Anneler isimli diziyle uyarlanan program versiyonu olan yapımda, dikkat çekici konular ele alınacak.

Anne ve Anne adaylarına özel olarak tasarlanan programda ünlü sunucu görev alacak. Başarılı sunucu Şahla Orujova’nın görev alacağı Acemi Anneler Stüdyo da yeni haftada erken gebelik kaybı sorunu ve düşük riski konusu konuşulacak.

Hamileler ve Anneler Ekran Başına

Genel olarak hamile ve Anneler için dizayn edilen programda düşük neden meydana gelir? Her hamilelikte düşük yapma riski var mıdır? Bu durumda ne yapılması gereklidir? Düşük riskine karşı kaçıncı haftaya kadar hangi detaylara dikkat edilmesi gereklidir tarzında ki soruların cevabı bulunacak.

Hamileler ve anneleri ekran başına kilitleyecek olan program dikkat çekici içeriklere sahip olacak. Hamilelik döneminde düşüğe neden olan besinler ve gıda türleri nelerdir? Bebeğini kaybeden anne adayına nasıl davranılmalı? Çalışma şartları ve zorluğu sebebiyle düşük yapan anne adayının yasal hak ve sorumlulukları nelerdir sorularına yanıt aranacak.

Programda ünlü kadın doğum uzmanları sorulan soruları canlı yayında yanıtlayacak. İlk bölümde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya, Uzman Aile Danışmanı Hatice Kübra Tongar ve Avukat Afet Gülen Büberci kendilerine yöneltilen ve merak edilen soruları canlı yayında birebir yanıtlayacak.

Ünlü konukların yer alacağı ve canlı bağlantıların yapılacağı programda dopdolu detay bilgi ve içeriklere yer verilecek. Merak edilen kadın programı “Acemi Anneler Stüdyo” 16 Ocak Cumartesi günü saat 11.30’da TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Acemi Anneler Başlıyor

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme