Ahmet Mümtaz Taylan Yeni Projesine Hazırlanıyor!

Ahmet Mümtaz Taylan Yeni Projesine Hazırlanıyor!
Ahmet Mümtaz Taylan Yeni Projesine Hazırlanıyor!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ahmet Mümtaz Taylan şimdilerde Show TV ekranlarında Arıza isimli dizi ile seyirci karşısına çıkıyor. Arıza dizisinde Haşmet isimli karaktere can veriyor. Yakın bir zamanda yeni bir proje için hazırlanmaya başladı. Yeni projesi dijital platformda yayınlanacak. Çok farklı bir format ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ahmet Mümtaz Taylan şimdiden ilgi odağı olmayı başardı.

Bir kentin çok farklı semtlerine giderek bu alanların kültürüne odaklanıyor. 2 bölümü ile yayına girmeye başladı. Şimdilerde İstanbul’un semtlerini gezerek bu alanlardaki kültürü yansıtmaya çalışıyor. Şimdiye kadar yapılmamış bir proje ile karşımıza çıkmasından kaynaklı olarak insanlar tarafından beğeni ile karşılandı.

Ahmet Mümtaz Taylan Gain İle Dijital Platformda

Ahmet Mümtaz Taylan Yeni Projesine Hazırlanıyor!

Gain için hazırlanan bir projede yer alan Ahmet Mümtaz Taylan kentin farklı semtlerine giderek buranın yeme içme kültürünü ve yaşam şekillerini yansıtıyor. Şimdilik 2 bölümü yayınlandı. Yayınlanan ilk bölümünde Arnavutköy’den Yeniköy’e doğru semtlere uğradı. Diğer bir bölümünde ise Cihangir ve Şişhane’ye uğrayarak buranın yeme içme kültürünü insanlara yansıttı.

Yeni bir dijital platform olmasına rağmen büyük bir ilgi toplamayı başardı. Hesabın ismi ise Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı oldu. Kısıtlı bir bütçe ile yola çıkan Ahmet Mümtaz Taylan uğradığı semtlerde bütçesi doğrultusunda bir şeyler yiyip içiyor. Uygun bütçeli ve lezzetli yemekler yemenin mümkün olduğunu göstermeye çalışıyor.

İstanbul’un çok farklı bölgelerinde lezzetli yemekler yiyor. Aynı zamanda Ahmet Mümtaz Taylan’ın eğlenceli sohbeti de göze çarpıyor. Seyirciler bu projeye çok beğendi. Adeta İstanbul’un bilinmeyen lezzet duraklarına uğruyor. Ahmet Mümtaz Taylan bazen toplu taşıma araçlarına binerken bazen de yürüyerek semtlere ulaşıyor.

Ahmet Mümtaz Taylan Kimdir?

12 Eylül 1965 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ahmet Mümtaz Taylan Ankara Gazi Üniversitesi’nde İktisat bölümünü okudu. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu.

Mezun olduktan sonra bir süre Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. Aynı zamanda sanat yönetmenliği ve sanat yönetmenliği yardımcılığı gibi görevler üstlendi. Oyunculuk ve yönetmenlik gibi işlerde yaptı. Pek çok dizi ve filmde yer aldı. Her projesinde büyük bir ilgiyle karşılandı.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme