Akrep Dizisinde Neler Oluyor? Seyirci Şoka Girdi

akrep-dizi-11aa-750x375-c
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Star TV ekranlarında yayınlanan ve 1441 Productions imzalı dizi Akrep sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Her perşembe günü akşam saat 20:00’de Star TV ekranlarında yer alıyor. Dizi 12 bölümü ile ekranlara gelecek. Ferda bu bölümde yolun sonuna gelmiş gibi görünüyor. Tutuklanarak ceza evine götürülen Ferda’nın son durumu izleyici tarafından oldukça merak ediliyor. Akrep Dizisinin başrolünü paylaşan Demet Akbağ ve Evrim Akasya ikilisi yer alıyor ve ikili diziye ayrı heyecan veriyor. Dizi beklentinin üstünde bir performans sergilerken reyting sonuçları oldukça aşağılarda yer alıyor. 3’lü reyting sonuçları ile ana akım medya dizileri arasında oldukça kötü bir yere sahiptir.

Akrep Dizisinde Neler Yaşanacak?

Fikret Arada sus payı olarak bir miktar para verir ve Merve annesi Ferda’nın dolabında bu parayı bulur. Olayları yanlış yorumlayan Merve annesi Ferda’yı şikayet eder. Ferda bu olay nedeniyle tutuklanarak cezaevine gönderilir. Perihan ise Ferda’ya bir darbe daha vurarak Merve’ye sahip çıkar. Ferda’nın yanına giden Perihan, Ferda’nın canını yakmak için elinden geleni yapar ve artık Merve’yi asla göremeyeceğini söyler.

Ferhan Suçsuz Olduğunu İspatlayacak Mı?

Ferhan paralar ile hiçbir alakası olmadığını ispatlamaya çalışır ve suçu inkar eder. Ferhan’ın avukatlığını ise Ayşem yani kızı üstlenir bu olaya Merve çok sinirlenir. Hem kardeşi olduğunu yeni öğrenmesi hem annesinin avukatlığını yapması hayal kırıklıklarını beraberinde getirir. Merve bu olaylar sonunda annesini tamamen siler. Yeni bölümde yaşanacaklar merakla bekleniyor. Merve gerçekten annesini yok sayabilecek mi? Ferda suçsuz olduğunu ispatlayıp cezaevinden çıkabilecek mi? İzleyici bütün bu soruların cevabını yeni bölümde bulmayı bekliyor. Akrep dizisi heyecanlı sahneler ve yeni hikayeler ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme