Anna’nın Anlattıkları Kan Dondurdu

Anna'nın Anlattıkları Kan Dondurdu
Anna'nın Anlattıkları Kan Dondurdu
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Bakirköy’de yaşanan olay resmen kan donduracak nitelikteydi. Falçatalı ve bıçaklı saldırıya uğrayan Anna: Saçımdan tutup beni yerlerde sürükledi buda yetmezmiş gibi hiç acımadan suratıma falçata salladı, yüzümü kesikler içerisinde bıraktı açıklamasını yaptı. Kâbus gibi bir olay yaşadığını ifade eden Anna hastanede tedavi altına alındı.

Kadına Bir Şiddet Daha

Ayrılmak istediği eşi tarafından falçatalı şiddete maruz kalan ve hastanede tedaviye altına alınan Ukraynalı Anna Butim, yaşadığı dehşet dakikaları korku içersinde anlattı. Kadına yönelik yapılan şiddete ne yazık ki bir yenisi daha eklendi.
28 yaşında olan ve Ukrayna uyruklu olduğu anlaşılan Anna Butim, Bakırköy’deki bir alışveriş merkezinde boşanma aşamasında olduğu Mesut Öztürkmen tarafından kıskançlık sebebiyle falçatalı saldırıya maruz kaldı.

Apar Topar Hastaneye Kaldırıldı

Talihsiz kadın, yüzüne aldığı darbeler sonucu yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Saldırgan eş Mesut Öztürkmen ise yaşanan bu olay sonrasında polis tarafından gözaltına alındı ve savcı tarafından verilen kararla tutuklanarak cezaevine nakledildi. Suratında derin yaralar oluşan ve tedavisi hastanede devam eden genç kadın yaşadığı korku dolu dakikaları anlattı.

Daha öncelerde de kendini öldürmekle tehdit ettiğini belirten Anna, eski eşinin sürekli kendini öldürmekle tehdit ettiğini açıkladı. Ayrılmak istediği eşi Öztürkmen tarafından sürekli tehdit edildiğini ifade eden Anna Butim, ben uzun bir süre önce eşimden boşanmak amacıyla mahkemeye başvuru yaptım. Ancak eşim beni hep tehdit etti. Beni öldüreceğini söylüyordu. Ancak iletişim adresimi kesinlikle bilmiyordu.

Kız kardeşim benimle görüşmek için Ukrayna’dan yanıma geldi. Instagram ve facebook üzerinden resim paylaştık. Sadece bir ışık parlıyordu. Adresimizle ilgili bir bilgi paylaşımı yapmadık. Instagram üzerinden bulunduğumuz Alışveriş merkezini tespit etmiş. Üç gün Avm’ de bizi bekledi. Tekrar gittik. Orada oturup bizde bekledik dedi.

Falçatalı Saldırı

Deniz manzarasını izlerken bir anda saçımdan tutup yüzümü kesti. Olaydan dolayı çok korktuğunu ifade eden Anna Butim kardeşimle denizi izliyorduk, çok sayıda insan vardı. Eşim arkadan koşarak yanımıza geldi, saçlarımdan tutarak sürüklemeye ve suratımı kesmeye başladı dedi.

 

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme