Bay Yanlış Dizisinden Masumiyet Dizisine Takviye!

Bay Yanlış Dizisinden Masumiyet Dizisine Takviye!
Bay Yanlış Dizisinden Masumiyet Dizisine Takviye!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fox TV için yeni bir çalışma yürütülüyor. Dizinin ismi ilk olarak Yaşı 19 şeklinde belirlense de daha sonra Masumiyet olarak değiştirilmiştir. Geçtiğimiz günlerde dizinin yeni ismi belirlendi. Fox TV ekranlarında yayınlanan bütün diziler büyük bir ilgi görüyor.

Bu dizinin de aynı ilgiyi göreceğinden hiç şüphe duyulmuyor. Aynı zamanda dizi içerisinde yer alacak olan Hülya Avşar herkesi heyecanlandırmayı başardı. Uzun süredir televizyon ekranlarında rol almayan Hülya Avşar şimdilerde bu dizi için hazırlanmaya başladı. Dizide rol alacak diğer Usta isimler ise Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır olmaktadır.

Bay Yanlış Dizisinden Masumiyet Dizisine Takviye!

Dizinin Merakla Beklenen Kadrosu

Dizinin çalışmaları büyük bir hız ile devam ediyor. Aynı zamanda büyük bir titizlik ile çalışma gösterdikleri için çok başarılı bir sonuç elde etmeleri bekleniyor. Kadroda yer alan isimlerin güçlü olması dizinin başarılı olma ihtimalini de aynı oranda arttırıyor.

Kadroda yer alan diğer isimler ise Ertuğrul Postoğlu, Serkay Tütüncü, Tolga Güleç, Deniz Işın, Asena Tuğal ve Neslihan Arslan olmaktadır. Son derece başarılı isimler ile yola çıkıldığında an dolayı büyük bir başarı elde edecekleri konusunda şimdiden şüphe duyulmuyor. Dizinin Konusu ise henüz tam olarak açıklanmadı. Diziye Bay Yanlış ekibinden bir oyuncu da dâhil oluyor.

Selin Sezgin Masumiyet Dizisinde!

Bay Yanlış isimli dizide Seda isimli karakteri canlandıran Selin Sezgin Masumiyet dizisinde rol almak için hazırlanıyor. Bu dizide rol almasından kaynaklı olarak Masumiyet dizisinde de yolu açıldı. Elif isimli dizide de uzun süre rol almıştı. Dizinin hazırlık aşaması tamamlandıktan sonra nihayet çekimlere başlandı. Senin sevgin de çekimler arasında bulunan kişilerden biridir.

Şubat ayına kadar seyirciler ile buluşacağı söyleniyor. Aynı zamanda Savaşçı dizisi de çok yakın bir zamanda Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Fox TV çok yeni ve çok güzel diziler ile seyircilere güzel vakit geçirmeyi sağlayacak.

Bu iki diziyi yayınlaya binmesi için bir diziden vazgeçmesi de gerekiyor. Hangi diziden vazgeçileceği ise büyük bir merak konusu oldu. Seyirciler büyük bir heyecanla Masumiyet isimli dizinin yayınlanmasını bekliyor. Dizi senaryosu ile de çok dikkat çekecek gibi görünüyor.

 

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme