Cinayete Sebep Olan Nişan Masrafları! İşte Kan Donduran Abi Kardeş Faciası!

fasxzzxz-ShxD_cover
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polis ekipleri olay yerine ulaştığında kan donduran olay ile karşı karşıya kalmışlar. Nişan günü yaşanan olaydan dolayı ortaya çıkan sorunlardan dolayı yaşandığı bilgisine ulaşan ekipler araştırmaları arttırdılar.

İfadeleri alınan Geylani kardeşler 2018 yılında nişanlanan çiftin bir süre geçtikten sonra ayrıldıklarını ve nişan günü takılan altın ve takıların masraflarının bir bir istendiğini ve bu yüzden aralarında yaşanan çatışmalar olduğunu dile getirdiler.

Olayın nişan günü takılan takılardan çıktığını kesinleştiren polis ekipleri olayın derinlerine indiler.

Memleketlerinden Çıkıp Adana da Buluştular

Olayın gerçekleştiği gün M.E.nin ağabeyi F.G.nin ağabeyi ile telefonda konuşarak ailelerin birbirleri arasında olan gerginliğin bitmesi ve takılan takıların masraflarının kendilerine tekrardan ödenmesini istediğini dile getirdiği ortaya çıkarıldı.

Geylaninin ifadesine göre tartışmada çıkan arbedeyle bıçakla abisinin burnunun kesildiğini ve ağabeyinin burnunun kesildiğini görünce yanındaki bıçakla da karşı tarafı karnından bıçakladığını itiraf etti.

Tutuklama Kararı

Emniyette sorgularını veren ve yaptıklarını itiraf eden Geylani kardeşler çıkarıldıkları mahkemece tutuklandılar. Karnından ve boğazından aldığı bıçak darbeleri ile yaşamını yitiren Ergül beyin son dakikaları ortaya çıkarıldı.

Geylani kardeşlerin yerde yatan adamı bir süre izledikleri ve daha sonra acımasızca onu orada kanlar içerisinde yerde yatarken bırakarak otomobillerine binerek oradan uzaklaştıkları kameralara yansıdı. Yaşanan olayı yoldan geçen bir vatandaş elindeki cep telefonunu kullanarak kayıt altına alması sonucu bu kamera kaydı ortaya çıktı.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme