Çin’de Yine Bir Skandal, Kanalizasyona Torpil Atıp Kaçtı

Çin’de Yine Bir Skandal, Kanalizasyona Torpil Atıp Kaçtı
Çin’de Yine Bir Skandal, Kanalizasyona Torpil Atıp Kaçtı
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ortalama 9 yaşlarında olduğu tahmin edilen bir çocuk, elinde bulunan torpille kanalizasyonu patlatmak üzere harekete geçti. Patlayan kanalizasyondaki görüntüler kameraya yansıdı. An be an kameralara kayıt edilen anlar olaya tanık olanlara ve izleyenlere bu kadarı da olmaz dedirtti. Görenleri hayrete düşürmesinin yanında kaygılandıran olay beklenmedik bir şekilde tepki oluşturdu.

Marjinal olaylarıyla gündeme gelen Çin bu defa da çocukların ilginç eğlence arayışıyla konu olmayı başardı. Gündemde yerini alan bu ilginç olaylar, Çin’de yankı bulmaya devam ettiği gibi tüm dünya ülkelerinin yakından ilgisini çekiyor.

Olayın meydana geldiği meydan oldukça yoğun olmakla beraber her geçen dakika kalabalık olabilen bir konumda bulunuyor. Özellikle tercih edilebildiği düşünülen konumda akıllara farklı soru işaretlerini gündeme getirmiştir. Görüntülere yansıyan kareler, Çin’de yaşayan çocukların pervasızlığını gözler önüne serdi. İzleyenleri hayrete düşüren ve korkutan görüntüler, canlılığını korumaya devam ediyor.

Kanalizasyona Atılan Torpil Korkuya Sebep Oldu

Dikkatleri çekmeyi başaran 9 yaşlarındaki çocuğun korkusuzca hareket etmesi ve çevrede oluşturduğu gürültünün yankıları devam ediyor. Çin’de çocukların bu şekilde hareket etmesi korku ve panik oluşturmasının yanı sıra daha büyük olayların habercisi olabilir mi sorusunu akıllara getiriyor. Çocuğun torpili atıp kaçması ve korkusuzca davranması kameradan yakından görüldü. Bu konuda önlemler alınması gerektiği akıllara getiren bu tarz olaylar bireyleri düşündürmeye başladı. Alınan önlemlerin yeterli olabilmesi alt yapı çalışmalarının da başlayacağı hususunda etkili olacağı görülüyor.

Elindeki Torpili Atıp Kaçtı

Torpili ateşleyip kaçan çocuk, kanalizasyonun etrafından hızlı bir şekilde kaçtığı görülüyor. Geçen süre içinde saniyeler sonrasında etkisini göstermeye başladı. Basıncın etkisiyle kanalizasyon kapağı, büyük bir gürültüyle patlıyor. Oluşan basıncın etkisi oluşan gürültüyle doğru orantılı oldu. Basın. Ne kadar fazla ise gürültü o derece şiddetli olacaktı. O anın tüm detayları kameraya yansıyor. Gürültüyü duyan çevredeki kişiler merak ve korkuyla olayın nasıl gerçekleştiğini anlamaya çalışıyor. Yaşanan korkunç olayda herhangi bir kişi yaralanmadan atlatılıyor. Yaşanan korku ve paniğe rağmen korkunç ve hayrete düşüren bu olayda yaralanan olmadı.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme