Çukur Dizisine Ünlü Oyuncu Geri Dönüyor!

Çukur Dizisine Ünlü Oyuncu Geri Dönüyor!
Çukur Dizisine Ünlü Oyuncu Geri Dönüyor!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Çukur dizisinde sürpriz gelişmeler devam ediyor. Dizinin geçen hafta pazartesi günü, 110. bölümü ekrana gelmişti. Bu pazartesi 111.bölümünde, Çukurda bir zaman oynayan başarılı oyuncu, tekrar geri dönecek.

111. bölümün tanıtımında oyuncu Nejat İşler’in canlandırdığı, Çağatay Erdenet’in diziye tekrar geri döndüğünü görmüştük. Dizinin 111. bölümün fragmanında Çağatay Erdenet karakterinin geri dönmesi de seyircilerin dikkatini çekti. Merakla beklenen o bölüm, 11 Ocak Pazartesi günü ekranlara gelecek.

Nejat İşler’in Canlandırdığı Çağatay Erdenet Karakteri Geri Dönüyor!

Pazartesi akşamlarının reyting rekorlarını kıran başarılı dizisi gün geçtikçe hikâyesini daha da geliştiriyor. Bir zamanlar dizide oynayan Nejat İşler Pazartesi günü tekrar Çukur dizisine geri dönüyor. 111. Bölümünde görülen Çağatay Erdenet karakteri, seyircilerin dikkatini çekti.

Aynı zamanda oyuncu Nejat İşler’in hayranları da merakla dizininin ekrana geleceği günü bekliyor. Dizinin yeni bölümü pazartesi günü seyirci ile buluşacak. Çağatay Erdenet karakteri dizide, yeni oyunları sürpriz gelişmeler yaratıyor. Dizide yepyeni gelişmelerin olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Çukur Dizisine Ünlü Oyuncu Geri Dönüyor!

Çukurda Son Gelişmeler

Aksiyon dizisi Çukurda gelişmeler devam ediyor. 4. sezonu ile devam eden dizi en son 110. bölümü ekranlarda olmuştu. Son bölümü 110. bölümde, Yamaç Erdenetlere karşı bir intikam planı oluşturmuştu ve ilk adımını attı. Cengiz Erdenet, bir seçim yapma durumunda kaldı.

Cengiz Erdenet’in büyük zayi yaşamasına sebep olan Koçovalılar mahalleye döndükleri anda beklemedikleri bir manzarayla karşılaştılar. Mahallede felaketler olurken, çukurlular felaketin yaralarını sarıyor. Yamaç mücadele ederken, Nehir’in hamlesiyle karşılaşıyor ve Nehir’in atılımına şaşırıyor.

Cengiz Erdenet ekibindeki adamları bir bir kaybediyor ve Koçovalılar grubundan kaçıyor. Koçovalılar ise Erdenet’i arıyor. Pazartesi akşamlarının her bölümünde heyecan yaratan dizisi saat 20.00’da ekranlarda olacak. Sürpriz gelişmeler ile ekranlara yansıyacak olan dizide, Erdenetlerden Çağatay Erdenet de dizide yer alacak. Diziyi seyredenler Çağatay Erdenet’i son fragmanda görmüştü. Erdenet’in tekrar ekranlara dönmesi ise birçok kişiyi şaşırttı. Yeni bölüm pazartesi akşamı Show Tv’de.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme