Çukur’a Yeni Katılan Begüm Akkaya’dan Sefalet Açıklaması

Çukur'a Yeni Katılan Begüm Akkaya'dan Sefalet Açıklaması
Çukur'a Yeni Katılan Begüm Akkaya'dan Sefalet Açıklaması
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çukur dizisi dördüncü sezonunda da yeni oyuncular dâhil etmeye devam ediyor. Dört yıldır pek çok oyuncunun gelip geçtiği diziye şimdi de televizyon izleyicilerinin yakından tanıdığı Begüm Akkaya Seher rolüyle katıldı.

Dizide iki çocuğu ile yalnız yaşayan, büyük bir sefalet içindeki Seher’i canlandırmaktan heyecan duyduğunu söyleyen Akkaya aynı zamanda dizi kadrosunda arkadaşlarının da olduğunu söyledi. Daha önceden Rıza Kocaoğlu ve Erkan Kolçak Köstendil’le arkadaş olduğunu söyleyen Akkaya dizide tanıdıklarının olmasından mutluluk duyduğunu ve Çukur’a katılmaktan memnun olduğunu belirtti.

Sokak Hayvanlarına Karşı Duyarlı

Begüm Akkaya aynı zamanda sokak hayvanlarına karşı çok duyarlı olan oyunculardan birisi. Muhabirlerin sokak hayvanlarını beslerken gördüğü oyuncu hayvanları çok sevdiğini ve sokaktakilere fırsat buldukça yemek vermeye çalıştığını da söyledi. Sokak hayvanlarına karşı farkındalık yaratmanın ne kadar önemli olduğunu da belirtti.

Çukur’un Seher’i ve Aliço

Begüm Akkaya daha önceden Altınsoylar, 20 Dakika ve Kurşun gibi dizilerde rol alsa da seyirciler onu daha çok Kapalıçarşı ve Bugünün Saraylısı gibi dizilerden hatırlıyor. Uzun zamandır oyunculuk yapan Akkaya şimdi de Çukur’da rol almaktan oldukça memnun görünüyor. Çukur’da seyircilerin merak ettiği konulardan birisi de Aliço ve Seher’in ilişkisi.

Muhabirler bu konuda da Akkaya’ya sorular yöneltti. Çukur’un efsanevi karakterlerinden birisi olarak ilk sezondan beri başarılı bir performans sergileyen Aliço karakteri ile Rıza Kocaoğlu dizide en çok beğenilen oyunculardan birisi. Begüm Akkaya ileride Aliço ve Seher arasında neler yaşanacağına dair ipucu vermedi. Kendisinin de bu konuyu çok merak ettiğini ve heyecanla beklediğini söyledi.

Sefaletin Dibi

Begüm Akkaya Seher karakteri ile ilgili olarak tam bir sefalet içinde yaşadığını söyledi. Bu sözleri dikkat çeken oyuncu iki çocuğu ile zorluklar içinde yaşayan bir kadını canlandırmaktan mutlu görünüyor. Rolün kendisini heyecanlandırdığı gözlerinden belli olan Akkaya daha önce böyle bir karakteri canlandırmadığı için de çok mutlu.
Seher’in ileride neler yapacağını ve Aliço ile nasıl bir macera yaşayacağını da merak ediyor. Bu soru aynı zamanda Çukur izleyicileri tarafından da çok merak ediliyor. Ayrıca Akkaya’nın performansı da çok beğeniliyor ve dikkat çekiyor.

 

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme