Darp Eden Avukat Erkek Arkadaştan Ertesi Gün Şaşkına Çeviren “Pide” Mesajı!

EgMdb2b1vU-qiKrbsjLQIA
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karabük’te yaşayan avukat S.A.(47) kız arkadaşı B.Ü.’yü(21) darp etti. Olay ortak arkadaşlarının evinde gerçekleşti. Avukat S.A.’nın, olaydan sonraki  sabah genç kadına attığı iddia edildiği mesaj ise duyanları şaşkına çevirdi. Mesajda, ‘Pide yaptırıp geleyim mi?’ yazılıydı. B.Ü. şunları söylüyor: “Sen yüzümü yumrukladın. Sabahlara kadar hastane ve karakol köşelerindeydim. Pide ne demek?”  yazıyordu.

“Pide yaptırıp geleyim mi?”

Safranbolu’da ikamet eden B.Ü., 19 Mart gecesi mesai bitiminde S.A. adlı erkek arkadaşıyla görüştü. İkili birlikte ortak arkadaşlarının evine gittiler ve gecenin ilerleyen saatlerinde alkol aldılar. Daha sonra S.A., saldırgan tavırlar gösterdi ve B.Ü.’ye küfürler etti. Bunun üzerine de ikili hummalı bir tartışmaya başladı. Tartışma ilerleyince avukat S.A., B.Ü.’yü boğazından tutup sağ gözüne yumruklar atıp darp etti. O esnada cam kapıya çarpan B.Ü.’nün, sağ kolunda cam kesikleri oluştu. Evden kaçan B.Ü., soluğu hastanede aldı.

Yaşadığı Anları Ağlayarak Anlattı

Muayene sırasında polise haber verildi. Polis ekipleriyle merkeze giden B.Ü., S.A.’dan şikayetçi oldu ve darp raporu tutulup S.A. için uzaklaştırma kararı verildi. B.Ü.’nün ifadesi şu şekildeydi: “Kendisi arkadaşım olurdu. Her zaman buluştuğumuz şekilde buluştuk. Gezip, sohbet ettik. Bu esnada bir sorun olmadı. Sonra onun arkadaşlarından birinin evine gitme kararı aldık. Alkol almaya gece boyu devam ettik.

Saldırgan ve agresif eylemlere başvurdu. Alttan aldım lakin en sonunda küfür edince hesabını sordum. Oda bunun üzerine bir anda ayağa kalktı. Boynumdan tutup koltuğa dayadı. Yüzümü defalarca acımasızca yumrukladı. Gözüm şişip morardı. Ben hep kadınlara yapılan haberlere üzülürken bu sefer kendim olayın kahramanı oldum. Yaşadıklarım hem çok üzücüydü hem de onur kırıcıydı.”

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme