Dere Kenarında Bir Kafatası Bulundu! İnsan Kafatası Olduğunu Öğrenen Herkesin Ağzı Açık Kaldı.

manavgat_ta_dere_kenarinda_insan_kafatasi_bulundu_h60747_5a9e2
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mehmet Camız Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşamaktaydı. Olayın olduğu gün Manavgat’ın Yenigöl Mahallesi Hayıtlıgür civarlarında koyunlarını otlatmaya çıkardı. Koyunlar orada otlarken Mehmet Camız’ın gözüne bir şey takıldı. Yanına yaklaştığında bunun bir kafatası olduğunu gördü. İlk başlarda yabani hayvanların parçaladığı bir hayvan olabileceğini düşündü fakat yakından incelediğinde bu bir insan kafatasıydı.

Mehmet Camız Kafatasını Bulduktan Sonra Ne Yaptı?

Tüm sakinliğini koruyan Mehmet Camız, ilçenin jandarma ekiplerine haber verdi. Burada bir kafatası bulduğunu söyledi. Jandarma ekipleri kısa bir sürede olay yerine intikal ettiler. Kafatasının olduğu yeri çember haline getirip incelemelere başladı.

Jandarma Kafatası Hakkında Ne Açıklama Yaptı?

Olay yerine gelen jandarma ekiplerinin titiz çalışmaları sonucu, yapılan tüm incelemeler ile birlikte bu kafatasının insan kafatası olduğu belirlendi. Henüz kime ait olduğu, ne zamandır orada olduğu bilinmeyen insan kafatasının detaylı olarak incelenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Bir dere kenarında, çalılıkların arasında bulunan insan kafatasının oraya biri tarafından mı atıldığı yoksa dere yüzünden mi geldiği bilmiyor. İnsan kafatasının geriye kalan vücut parçaları hakkında da bir bilgi yok. Vücudun diğer parçaları var mı yok mu tüm bunlar jandarma ekiplerinin araştırmaları ile belli olacak. Bölge halkını ayağa kaldıran bu olayda gözler Antalya Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek habere çevrildi. Detaylı inceleme ile gerçekler açığa çıkacaktır.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme