Didem Arslan Yılmaz’ın Programında Tansiyonlar Yükseldi!

Didem Arslan Yılmaz'ın Programında Tansiyonlar Yükseldi!
Didem Arslan Yılmaz'ın Programında Tansiyonlar Yükseldi!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Show TV ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören Didem Arslan Yılmaz’ın sunuculuğunu yaptığı Vazgeçme programında her hafta farklı bir konu gündeme geliyor. Bu kez de Türkiye gündeminden düşmeyen evlilik mağdurları işlendi. Giderek artan evlilik mağdurlarına bir yenisi daha eklendi.

Dilek Köse programda kızı Melisay Tosun’un evlenme vaadinde bulunarak insanları dolandırdığı ideasını ortaya atmıştı. Bu sefer canlı yayında konuşan anne Dilek Köse:”Eğer kızım da suçlu ise tabii ki ceza alsın. Bu sayede devlet himayesine girer ve benimde kafam rahat olur. Her yerden gelen telefonlar ile rahatsız edilmem” diye sözlerini tamamladı.

Sahte Gelin Melisa Sinir Krizi Geçirdi

Annesinin canlı yayında ki sözlerine sinirlenen Melisay Tosun:”Seni annem olarak görmeyeli uzun zaman oldu. Senin amacın ne, ne yapmaya çalışıyorsun?” diyerek sinir boşalması yaşadı. Didem Arslan Yılmaz ise anne kızın arasına girerek sakin bir ortam yaratmaya çalıştı.

Giderek ortalığın karıştığı sahte gelin olayında yeni gelişmeler yaşanıyor. Bir çeteye karıştığı ve birçok insanı dolandırdığı idea edilen Melisay Tosun canlı yayında o kişiler ile yüzleşmeye başladı.

Canlı Yayında Yüzleşme

Vazgeçme programında gergin anlar devam ediyor. Tansiyon biran bile düşmüyor. Yayın esnasında Sivas’tan gelen Sefa Ünal 2019 yılında kendinin de Melisay tarafından dolandırdığını ileri sürdü. Bir aracı ile görüşüp Ağrı’ya Melisa’yı görmeye gittiğini ve evlenmek üzere ayrıldığını açıkladı. Sefa Ünal:”Bize kendi kimlik bilgilerini yanlış verdi. Melek Demir olarak biliyorduk. 20 bin TL civarında bir başlık parası ödedik.

Altın taktık ve eşyalar aldık. 3 gece 4 günün ardından istekleri arttı daha fazla altın istedi ve bizde şüphelenip jandarmaya şikâyet ettik” dedi. Melisay Tosun ise ideaları yalanladı ve Sefa Ünal’ı tanımadığını iddia etti. Emrullah Bey ise dolandırıldığını iddia eden diğer isimdi. 2019 yılında evlilik vaadi ile kandırıldığını söyledi.

Telefon ile bağlanan Emrullah Bey 70 bin lira parasını kaptırdığını söyleyerek beraber çekildikleri fotoğrafların canlı yayında yayınlanmasını sağladı. Melisay Tosun ise bu olay üzerine iddiaları yalanlayamadı ve suskunluğunu korudu.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme