Diyarbakır’da Avukatlık Bürosunda 3 Kişi Ölü Bulundu!

Diyarbakır'da Avukatlık Bürosunda 3 Kişi Ölü Bulundu!
Diyarbakır'da Avukatlık Bürosunda 3 Kişi Ölü Bulundu!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır’da gerçekleşen olay tüyleri ürpertti. Son zamanlarda çok rastlanılan gaz zehirlenmesi kış ayalarında daha da fazla olmaya başladı. Üç can alan doğalgaz etraftakilerin yakınlarını aramasıyla açığa çıktı. Polis olaya müdahale ederek hemen etraftaki insanları uzaklaştırarak olay yerini çevirdi.

Avukatlar Diyarbakır Yenişehir ilçesinin Ali Emiri Dördüncü Sokakta bir apartmanda kalıyordu. Yakınları telefon ile ulaşamayınca adrese polisler sevk edildi. Durum karşısında yakınları şoka girdi. Olay öğle saatlerinde apartmanın dokuzuncu katında meydana geldi. Olay yerine sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri olay yerinde 3 avukatında cansız bedenleriyle karşılaşıldı. Sevenlerini gözyaşına boğan bu görüntü tüm Türkiye’yi üzdü.

Olay Sırasında Polisler Binayı Çevreledi

Polisler olay yerini hemen çevirerek insanları uzaklaştırdı. Olay üzerine inceleme başlatıldı. Polisler olay yerinde dairenin kapısını kırarak içeri girdiler. Kapının kırılmasının ardından gaz kokusunu alan polisler 3 cansız bedeni buldu. Polisler yoğun koku nedeniyle tedbirli kıyafet giyerek olay yerini maskelerini takarak incelediler. Avukatlar; Avukat Müjde Baran, görme engelli Avukat Ömer Baran ve stajyer Mahsun Akbaş  dairede ölü bulundu.

Avukat Müjde ve Ömer evlilerdi. Olay yerinde incelemeler sonucunda ocak düğmesinin bir gözü açık bulunmuştur. Olay daha detaylı bir şekilde incelemeye başlanmıştır. İncelemelere başlayan polisler gazdan zehirlenme olabileceği ihtimallerini söyledi olay daha detaylı incelemeye alınacağını söyledi.

Olayın ardından polisler 3 avukatı da otopsi yapılması üzere hastaneye gönderdiler. Otopsi sonuçları henüz açıklanmadı. Eş ve dostları konunun takipçisi olacaklarını söyledi. Merakla otopsiden çıkacak sonuçları bekleyeceğiz dediler.

Avukat Yakınları Ağıtlar yaktı

Acılı aile yakınları olay karşısında üzgünler olaya şaşıran ve nasıl fark edilmez konusunda tereddütleri var. Avukatların yakınları olayın incelenmesini boş bırakılmamasını istediler. Gün boyu telefonla aranmalarına rağmen bir türlü ulaşamadıklarını ve çok korktuklarını aynı zamanda telefona cevap verilmediğinde şüphelendiklerini anlattılar.

Bu durum karşısında çaresin kaldıklarını söylediler. Apartmandan cesetler çıkartılırken yakınlarının feryat etmesi sokakları inletti. Duruma etraftakilerin şaşkın bakışları ve doğalgaz kokusunu 3 kişinin de alamaması şaşırttı. İncelenmesi gereken bir olay olduğunu söylediler.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme