Doğduğun Ev Kaderindir’de Hatalı Sahne!

Doğduğun Ev Kaderindir'de Hatalı Sahne!
Doğduğun Ev Kaderindir'de Hatalı Sahne!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir’de yapılan hata çok konuşuldu. Geçtiğimiz hafta çok konuşulan sahne doktorlar tarafından komik bulundu. Eleştiri yağmuruna tutulan o sahnede Mehdi hastane de ölüm ile savaşıyordu. Doktorlardan ise birbirinden ilginç eleştiri ve yorum geldi:”Keşke işi ehline danışsaydınız” yorumu da bunlardan sadece biridir.

Yok Artık Dedirten Sahne!

Cezaevinde ki Mehdi çıkan bir saldırıda yaralandı. Durumu hiç iyi olmayan Mehdi ise hastahaneye kaldırıldı. Kaldırıldığı hastanede ameliyat oldu fakat halen yoğun bakımda ve durumu ciddidir. Zeynep de merak edip Mehdi’nin yanına hastaneye gider. Zeynep’in Mehdi’nin yanına gittiği sahnede Mehdi aletlere bağlı ve yoğun bakımda görüntülendi.

İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı Mehdi karakteri hayatı tehlikesi devam eden bir hastaydı ve ağzında bir boru yoğum bakımda makinelere bağlı yatıyordu. Buraya kadar her şey yolundaydı fakat ağızda ki borunun dikkat çekmemesi imkânsızdı. Bu ayrıntı doktor olmayan izleyicilerin bile çok fazla dikkatini çekti. Çoğu dizide veya filmde bu tarz sahne ile karşı karşıya kalınıyor.

Mehdi’nin Ağzından Çıkan Boru Olay Oldu!

Doğduğun Ev Kaderindir'de Hatalı Sahne!

Mehdi’nin ağzından çıkan boru şok etkisi yarattı. Boruyu fark eden doktorlar ve sağlık çalışanları Twitter’da yorum üstüne yorum yaptılar. Birçoğu tiye aldı birçoğu eleştiride bulundu. İşi ehline danışsaydınız diyen doktorlar tarafından eleştirilen Doğduğun Ev Kaderindir’de nasıl böyle bir hata yapıldı?

Bazı takipçiler ise:”Keşke bir danışmanlık hizmeti alınsaydı” yönünde yorum da bulundular. Aslında hikâye gereği Mehdi’de entübe edilmiş bir hasta imajı yaratılmak istenmişti fakat işler istenildiği gibi gitmedi. Çünkü Mehdi’de boru vardı fakat entübe tüpü yoktu. Mehdi’nin ağzından çıkan hortum bile entübe hortumu değildi.

Sağlık çalışanlarının dikkatinden kaçmayan bu sahne çoğu izleyici tarafından fark edilmemiş bile olabilir. Çünkü duygusal ağırlıklı bir sahneydi ve izleyici Mehdi’nin ağzından çıkan hortuma dikkat etmemiş olabilirdi. Fakat yinede pek çok kişi ve sağlık çalışanı bu durumdan rahatsız oldu. Dalga konusu olan ve eleştiri yağmuruna tutulan sahne sosyal medyada çok konuşuldu. Çekilen yanlış sahneye eleştiriler gelmeye devam ediyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme