Ekranların Efsanesi Müge Anlı’ya Exxen Teklifi! Bakalım Müge Anlı Ne Cevap Verdi, İşte Detaylar!

s-aa76e8e07e094b446bb2a43923c1b2a85a28ae04
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ATV kanalında hafta içi her gün sabahları yaptığı programıyla yıllardır fenomen sunucu haline gelen ve milyonları soluksuz ekran başına kilitleyen Müge Anlı’nın yeni iş projesi teklifi Acun Ilıcalı’nın son zamanlarda dillerden düşmeyen dijital platformu Exxen’den geldi. Peki nedir bu proje? Müge Anlı teklifi kabul etti mi? Detaylar haberin devamında…

Acun Ilıcalı Uzun Bir Süredir Takip Ediyormuş

Müge Anlı’nın projelerini ve programını uzun bir süredir takip eden ve kendi kurduğu dijital Exxen platformunda ünlü sunucuya bir program tasarlamayı düşünen Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı, yaklaşık 13 yıldır sürdürdüğü programıyla ülkemizdeki kayıpları bularak ailelerine kavuşturan, yıllardır çözülemeyen cinayetleri aydınlatan ve bunun gibi birçok adli vakayı aydınlatan, yardım ve bağış kampanyaları ile on binlerce hatta yüz binlerce kişinin hayatına dokunan ATV kanalının fenomen sunucusu ve ekranların efsanesi haline gelerek milyonları ekran başına kitleyen Müge Anlı, güçlü duruşu ve istikrarı ile Acun Ilıcalı’nın dikkatini tam da bu noktada üzerine çekmiş. Müge Anlı’nın ses getiren programı doğrultusunda tasarlandığı konuşulan projenin iş teklifi ise Müge Anlı’ya iletilmiş.

Müge Anlı’dan Henüz Bir Cevap Yok

İstikrarlı bir şekilde yaklaşık 13 yıldır programını sürdüren, gerek bulduğu kayıplar, çözdüğü cinayetler ve aydınlattığı binlerce olay ile gerek yaptığı yardım ve bağış kampanyaları ile ismi ağızlardan ve gündemden düşmeyen, çoğu zaman yaptığı sert eleştiriler ile anılan Müge Anlı, Acun Ilıcalı’nın teklifine henüz bir cevap vermedi. Acun Ilıcalı’nın yeni medya platformu projesi olan ve son zamanlarda adını duyduğumuz, içerikleri, içeriklerinin dikkat çeken isimleri ile gündem olan Exxen için Müge Anlı’ya götürdüğü teklifin ise bir belgesel projesi olduğu kulislerde konuşuluyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme