Emanet Yeni Bölümü ile Ekranlarda

Emanet Yeni Bölümü ile Ekranlarda
Emanet Yeni Bölümü ile Ekranlarda
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hafta içleri Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Emanet dizisi yeni bölümüyle 14 Ocak Perşembe akşamı izleyenleriyle olacak. Bugüne kadar 93 tane bölüm olarak ekranlara gelen Emanet dizisi, 94. yeni yayınlanacak bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili seyircilerin merak ettiği konular yer alır. Yaman, İkbal karakterini yakalayabilecek mi gibi içeren tüm sorular yanıtlarını bekliyor.

Emanet dizisinin 93. Bölümünde neler yaşandı? Zuhal, Seher’i üzecek söylemlerde bulundu. Yaman Seher’e açıkça söylemediği duygularını, sonsuzluk işaretiyle açık etmeye başlar. Melisa’yı ellerindeki çiçek buketi ile Ali’nin yanında fark eden Kiraz ise hissettiği duygu neticesinde Kiraz’dan beklenemeyecek hareketler yapmaya başlar.

Yeni Bölüm de Neler Olacağı Merak Konusu

Seher ablasının ölümü ile etkilenip, yeğenine sahip çıkmaya çalışırken, öteki yandan da ağabeyi emanetini kollamak adına tüm olacak olanları göze alan Yaman… Seher ve Yaman yakınlaşma durumu artıyor. Seher’i oldukça kızdıran Yaman gönlünü aldı. Seher’e Yaman tarafından yapılan jestler sürekliliğini koruyorken, nostaljik fotoğraflar ile yeni bir jest daha yapılıyor.

Yaman ve Seher için her şey güzel iken İkbal arayı bozmak için yeniden harekete geçti. Seher’in miras alacağı bilinince, İkbal buna son derece kızıp nasıl bunu bozacağının planını yapar. İkbal’in yaptıkları artık fayda etmez çünkü Yaman ve Seher birbirlerinin duygularına kapılmış durumdadır. Ali ve Kiraz arasında ki diyaloglar ise dizide oldukça dikkati çeken kısımlar oldu.

Emanet Dizisi Nasıl Başladı?

Dizinin konusu itibari ile Seher, genç güzel ve babasıyla yaşamına devam eden bir kızdır. Seher’in yaşamı gayet sakin iken Kırımlı ailesinde gelin olan ablasının ölümüyle değişir. Bundan sonra yanında olması gereken ablasının yavrusu; beş yaşındaki yeğeni Yusuf’tur.

Yaman’ın amcası olan ünlü iş adamı Yaman Kırımlı, yeğeni Yusuf’u kimseye vermek istemiyor. Bu yüzden Seher’in yeğenine sahip çıkması çok zordur. Naif ve sabırlı olan Seher, sert yapılı Yaman Kırımlıyla güçlü mücadele içine girer. Bu durum ile Kırımlı konağı içerisinde bilinmeyen eski sırlar ortalığa dökülür. Seher ve Yaman ise kalplerinde farklı duygular yeşertmeye başlıyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme