En Çok Oynanan Playstation Oyunları

En Çok Oynanan Playstation Oyunları
En Çok Oynanan Playstation Oyunları
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PlayStayion oyunları son dönemde oldukça fazla tercih edilmeye başlamıştır.  Mobil oyunlar ve bilgisayar oyunlarından çok daha fazla oynanmaya başlayan PlayStation oyunları çok fazla beğenilmektedir. Çıkarıldığı döneme damga vuran çok sayıda PlayStation oyunu bulunmaktadır. En çok oynanan PlayStation oyunları aşağıdaki gibi sıralanmıştır.

God  of War

Bu PlayStation oyununun çıkış tarihi 2018’dir. God of War oyununun  kurucusu Sony’dir. Konusu ve görsel efektleri ile çok beğenilmiş ve en çok oynanan PlayStation oyunları arasında ilk sırada yerini almıştır. Konusu ise Kratos karakterinin Olimpos tanrılarına olan intikamı bitmiştir. Bundan sonra ise İskandinav tanrılarının bulunduğu canavarların topraklarında yaşamaktadır. Kratos, oğlu ve Atreus’un hikâyesini anlatır. Grafikleri oldukça büyüleyicidir. Dövüş taktikleri ve mekanikleri çok gerçekçi ve gösterişlidir.

Marvel’s Spider Man

Bu PlayStation oyunu 2018 yılında çıkmış bir oyundur. En çok oynanan PlayStation oyunları arasında yerini almıştır. Bu oyunun yayıncısı da Sony’dir. Marvel’ Spider Man oyununun geliştiricisi ide İnsomniac Games’tir. Bugüne kadar yapılan Spider Man oyunları arasında en beğenilen oyun Marvel’s Spider Man oyunu olmuştur. New York’un büyüleyici binalarını gerçekçiliği ile insanlara yansıtmaktadır. Binalar arasında ağlar ile sallanan mekanizması oyunun en beğenilen etkenleri arasında yer alıyor. Grafikleri ve hikayesi ile oldukça büyüleyen bu film çok beğenilen bir oyun olmuştur.

Uncharted 4: A Thief’s End

Bu PlayStation oyunu 2016 yılında çıkan bir oyundur. En çok beğenilen PlayStation oyununun yayıncısı SCEA’dır. Bu oyunun geliştiricisi ise Naughty Dog’dur. Uncharted 4 seriyi tamamlayan son oyun olmuştur. Uncharted 4 oyunu Uncharted 3 oyunundaki olayların 3 yıl sonrasını anlatmaktadır. En çok oynanan PlayStation oyunları arasında yer alır. Oyunun komşusu Natham Drake adındaki karakterin yıllar önce kaybolan kardeşini bularak Avery hazinesini bulmak için uzun bir yolculuğa çıkmasını konu almaktadır. Oyunun grafikleri ve hikâyesi en çok beğenilen özelliklerinden biri olmuştur. Dünya genelinde çoğu kişi tarafından oynanan bir oyundur. Uncharted 4: A Thief’s End oyunu 2016 yılında çıkmasına rağmen günümüzde dahi çok fazla kişi tarafından oynanmaya devam etmektedir. Bu serinin en çok oynanan oyunu olmuştur.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme