En İyi Mobil Oyunlar

En İyi Mobil Oyunlar
En İyi Mobil Oyunlar
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mobil oyunlara ilgi son dönemde oldukça artmıştır. İnsanlar bilgisayar oyunundan çok mobil oyunlara yönelmiştir. Bunun sebebi ise birbirinden güzel ve sürükleyici mobil oyunların bulunmasıdır. Her yaş grubundan insanın oynadığı mobil oyunlar her geçen yıl kendini geliştirmeye devam eden bir sektördür. Mobil oyunların pek çoğunun ücretsiz olması da bir diğer tercih edilme sebebi olmaktadır. Her biri iOS ve Android sistemli telefonlara uygun oyunlar olmaktadır.

Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legens Pegi 7 yapımı bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda 5 kişilik 2 takım ile savaş yapılan bir oyundur. Seçilen karakterleri güçlendirerek oyunda daha büyük bir başarı elde etmek mümkündür. Mobile Legends oyununda pek çok harita bulunur. Bu farklı haritalarda 10 dakikalık mücadeleler sergilenir. Aynı zamanda global turnuvalara katılmakta mümkün. En iyi mobil oyunlar arasında ilk sırada yer alan Mobile Legends 100 milyondan fazla indirmeye sahip bir oyundur. Ayrıca Play Store’da bu oyuna verilen puan 4,4’tür.

PubG Mobil

PubG mobil Battle Royale oyunları arasında en iyi oyun seçilmiştir. Bu oyunda yalnız veya takım olarak düşman takıma ve kişilere karşı mücadele edilir. Takımlar en fazla 4 kişiden oluşmaktadır. Toplam 100 kişi oyuna girer ve amaç en iyi silah, kask gibi malzemeleri toplayarak düşmanları bir bir öldürmektir. En iyi ve en çok oynanan mobil oyunlar arasında yerini almış bir oyundur. Bu mobil oyun Tencert Games tarafından yapılan bir oyundur. Bu oyunu telefona indirmek için yaklaşık bir buçuk GB belleğe ihtiyaç vardır. PubG Mobil’de 100 milyon üzerinde indirme yakalamayı başarmış başarılı bir oyundur.

Call of Duty Mobile

Bu oyun bilgisayar oyunu ile çok ses getirip çok beğenilen bir oyun olmuştur. Bu sebeple çok kısa bir sürede mobil oyunu tasarlanmıştır. Pek çok farklı modu bulunan bir oyundur. 5 kişiye 5 kişi şeklinde hızlı ölüm maçları yapılır. Son dönemlerde bu oyuna ilgi giderek artmış ve PubG kadar bilinen bir oyun olmayı başarmıştır. Bu oyun Activision Publishing tarafından tasarlanıp yapılmıştır. Call of Durty Mobil çevrimiçi olarak da oynanabilmektedir. Bu oyunun Play Store puanı 4,5 gibi oldukça başarılı bir puana sahiptir. En iyi mobil oyunlar arasında yer alan Call of Durty 50 milyondan fazla indirme başarısını sağlamıştır.

Crash of Clans

Clash of Clans en iyi mobil oyunlar arasında yerini almıştır. Bu oyun çok sevilen bir strateji savaş oyunudur. Clash of Clans oyununun amacı köyünde asker yetiştirerek başka köylere savaş açmaktır. Belediye ve köylerin seviyesini yükseltmek ve köyün savunmasını arttırmak en önemli kurallarından biridir. Bu efsane strateji oyunu PEGİ 7 tarafından yapılmıştır. Bu oyuna Play Store’da 4,6 puan verilmiştir. Clash of Clans oyununda 13 yaş sınırlaması da bulunmaktadır.

 

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme