Engin Altan Düzyatan Projeyi İptal Etti

Engin Altan Düzyatan Projeyi İptal Etti
Engin Altan Düzyatan Projeyi İptal Etti
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan şok bir olay sonucunda tam anlamıyla şoka uğradı. Yaşanan bu olayın konusu ise adı geçen şahsın polis tarafından tutuklanmasıyla gün yüzüne çıktı. Engin Altan Düzyatan yaşanan bu olay karşısında girişimini yapmış olduğu projeyi mecburi olarak iptal etmek zorunda kaldı. Daha önceki dönemlerde de aynı olayı yaşayan Düzyatan konu ile ilgili açıklama yaptı.

 

Giyim Markası Projesi Suya Düştü

Başarılı ve usta oyuncu Engin Altan Düzyatan Pakistan’da bir giyim firmasının markasıyla geçtiğimiz sene anlaşma sağladı. Ancak markanın firma yetkilisi işlediği bir suç olan adam dolandırıcılığından tutuklandı.

Engin Altan Düzyatan konu ile ilgili olan projeyi anında iptal etti. Düzyatan buna benzer olan bir olayı daha önce ki dönemlerde de yaşamış ve Bakanlık tarafından uyarı almıştı. Yaşanan bu tatsız olayla birlikte giyim projesi planları tabiri caizse suya düştü.

Oyuncu Engin Altan Düzyatan ile ilgili yaşanan ilginç bir iddia gündemde ki yerini almayı başardı. Söz konusu iddiaya göre Engin Altan Düzyatan kendisine yoğun ilginin gösterildiği Pakistan’dan gelen farklı bir teklifi büyük bir heyecan içerisinde kabul etti. Ancak işler istenilen şekilde gitmedi ve Düzyatan aldığı bir haberle birlikte projeyi iptal etti.

1 Milyon Doları Geri Ödeyecek

Ortaya atılan iddiaya göre Engin Altan Düzyatan, projenin reklam kampanyası için Mian Kasfih Zameer ile 1 milyon dolar karşılığında anlaşmıştı. Geçen sene Aralık ayı başlarında Türk asıllı oyuncu Düzyatan, Pakistanlı ünlü işadamı Mian Kashif Zameer ile giyim markası için reklam anlaşmasına varmıştı.

Ancak Pakistanlı bilinen işadamı geçtiğimiz hafta dolandırıcılık suçlaması ile polis tarafından gözaltına alındı ve verilen kararla birlikte tutuklandı. Yaşanan bu gelişmelerle birlikte Düzyatan, anlaşmadan çekilmek zorunda kaldı ve yapacağı Pakistan ziyaretini de ani bir kararla iptal etti. Engin Altan Düzyatan, ikinci defa adli suç sebebi ile katıldığı projesini iptal etti. Altan’ın peşin olarak hesabına yatırılan 1 milyon dolar yani yaklaşık 7.5 milyon lirayı da iade etmesi gerektiği konuşuluyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme