Entrikanın Usta Dizisi: Yasak Elma Ağızları Açık Bıraktı. ” Yasak Elma Oyuncusu Bile Hayret Etti”.

yasak-elma-dizisi-1_16_9_1522075651
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Entrikanın Usta Dizisi: Yasak Elma Ağızları Açık Bıraktı. ” Yasak Elma Oyuncusu Bile Hayret Etti”.

Pazartesi günlerinin fenomen dizisi Yasak Elma rakip tanımadı! Reytinglerde ilk beşten inmeyen dizi yayınlandığı gün seyircisini ekrana kilitliyor. Her bölümüyle de seyircisini şaşırtmayı başarıyor. Yaklaşık olarak 100 bölümü geçen dizi sürekli kendini yenilemesi ile bu kadar süre ekranlarda kalmayı başardı. Kalmaya da devam edecek gibi görünüyor.  Dizinin 102’inci bölümü sosyal platformlarda oldukça konuşulmaya devam ediyor.

Yasak Elma’nın Yayınlanan Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Dizinin yayınlanan son bölümü 102’inci bölümüydü. Yıldız’ın yüzü tam güldü derken Çağatay ve Cansu’nun yakınlaşmalarına şahit oldu. Bu durum karşısında deliye dönen Yıldız, öfkesini dile getirerek orayı terk etti. Aslında Cansu’dan kurtulmaya çalışan Çağatay bir plan düzenlemişti fakat Yıldız’ın gelmesi ile işler karıştı. Cansu’nun ise kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. Gittikçe tehlikeli olmaya başladı.

Şahika’nın ise kendini koruma sahnesi seyirciler tarafından en beğenilen sahne olarak gündemde yerini aldı. Şahika yine gücünü konuşturmayı başardı.

Yasak Elma Dizisinde İşler Değişti Mi?

Dizinin 102. bölümünün ardından yayınlanan fragman diziyi tamamen değiştirdi. 103. bölüm fragmanında dizinin 5 yıl ilerisi gösterildi. Bu konu hakkında Eda Ece’de düşüncelerini dile getirdi. Bölümden kendi fotoğrafını paylaşan güzel başrol  fragman için hayretini de dile getirdi. Düzenin değiştiği dizide Halit Can’ın 5 yıl sonraki hali gösterildi. Fakat Halit Can’ın kimi annesi olarak bildiği seyircide şok etkisi yarattı. Bir taraftan Yıldız karakterinin oğlunun büyüdüğünü görememesi, başkan olarak bildiğimiz Hasan Ali’nin başkanlık koltuğunu başkasına bırakması seyircisini biraz üzdü. Değişen bu düzenin neleri getireceği merak konusu iken şundan eminiz ki dizi yine seyircisini ekrana kilitlemeye devam edecek.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme