Epic Games Store’dan Herkese Ücretsiz GTA 5

Epic Games Store’dan Herkese Ücretsiz GTA 5
Epic Games Store’dan Herkese Ücretsiz GTA 5
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hemen hemen herkesin çocukluğunda yaşamış olduğu güzel bir anısı vardır. Arkadaşlarınızla internet kafeye gidip orada türlü türlü oyunlar oynayarak birlikte güzel anılar biriktirerek eğlenmişsinizdir. İşte o güzel anılardan bir taneside hiç kuşku yok ki Gta oyunudur. Yaklaşık 10 yıl önce herkes tarafından duyulan ve ilk olarak Gta Vice City oyunu ile bilinen bu oyun, hemen hemen hereksin en az bir kez oynadığı, oynamasa bile en azından bir kez duyduğu son derece popüler bir oyun. İşte bu oyun sahibi olduğu Epic Games tarafından zaman geçtikçe güncelleştirildi ve daha da işlevli bir hale getirildi. Dolayısıyla teknolojinin de bir hayli yaygınlaştığı şu zamanlarda insanlar internete değil de kendi bilgisayarlarına oyunlar yükleyerek teknoloji de bambaşka bir çağa geçtiler.

Gta 5 Oyunu Ne Zamana Kadar Ücretsiz

Bu oyunların kimisi ücretsiz kimisi de ücretli olarak oyuncu dünyasına sunuluyor. Gta 5’de takdir edersiniz ki popülerliğinden dolayı ücretli bir şekilde oyuncu dünyasına sunulmaktaydı. Steam üzerinden değil de Gta 5’in kurucusu olduğu EpicGames’in web sitesinden bu oyun temin ediliyor ve oyuncu dünyasına sunuluyordu. Ancak Epic Games geçtiğimiz günlerde Gta 5 sevenlerini sevindirecek bir açıklama yaptı.

14 Mayıs Gta5 Oyunu Olarak Oyuncu Dünyasına Sunuldu

Yapılan açıklamaya göre 14 Mayıs tarihinden itibaren Gta 5 oyunu EpicGames’in kendi web sitesi üzerinden ücretsiz olarak oyuncu dünyasına sunuldu. Ancak bu açıklamanın ardından Gta 5 severleri tarafından ilk günde yoğun bir talep oluştu ve site sunucuları bu yoğunluğuna daha fazla yanıt veremeyip belli bir süre çöktü ve yaklaşık 1 gün boyunca siteye girişi yapılmadı. Ancak Epic Games bu sorununda üstesinden geldi ve ertesi gün site tekrardan hizmete açıldı. Gta 5 severleri sevindiren bu olaydan sonra bir diğer merak konusu ise Gta 5 oyununun ne zamana kadar ücretsiz olarak oyuncu dünyasına sunulacağıdır. EpicGames’den yapılan açıklamaya göre Gta 5 oyunu ücretsiz olarak sunulduğu 14 Mayıstan itibaren yaklaşık 1 hafta sonrasına kadar ücretsiz olarak oyuncu dünyasına aktif bir şekilde sunulmuş olacak.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme