Esra Erol’da Yaşanan Olaya Tüm Halk Pes Dedirtti! İşte O Anlar

eslerini-birakip-ayni-adama-kacan-eltilerin-14023664_586_m
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Esra Erol’un yayınlanan yeni bölümünde ağızları açık bırakan bir olay yaşandı. İki elti aynı adama kaçtı. Eşler ilk başta nelerin olduğunu anlayamadılar. Eşlerinin kaçırıldığını düşündüler. Fakat farklı duyumlar aldıkları zaman eşlerden birisi Esra Erol’un programına katıldı. En son eşinin eltisi ile birlikte pazara gittiğini daha sonra da haber alamadığını anlattı.

Eşinin telefonunda kayıtlı olan Muammer Ay’a kaçtığını söyledi. Muammer Ay’ı telefonda gören eş, eşine bu kişinin kim olduğunu sordu. Hamide Duman ise bu kişi borç için beni aramıştı diye eşine yalan söyledi. Eşi Mehmet Duman da bu kişiyi silmesini istedi. Fakat eşi silip ertesi gün tekrar telefonuna Muammer Ay’ı kaydetmiş.

Canlı Yayına Katılan Eş Neler Dedi?

Esra Erol’un canlı yayınına katılan adaş eltiler (Hamide) mutluyuz dediler. Neden kaçtıkları sorulduğu zaman da Mehmet Duman’ın eşi şöyle konuştu: “Benim Muammer Ay ile bir yakınlık kurmam, ilişki kurmam eşimin suçudur.” diyerek eşini suçladı. Eşinin telefon faturalarını ödemediğini iddia etti. “Maddi açıdan bana hiç yardım etmiyordu. Beni onun yanında işe soktu. Bu yüzden tüm suçlu eşimdir.” dedi.

Mehmet Duman’ın kendisini dövdüğünü söyledi. Eş gibi davranmadığını, kadın yerine konmadığını anlattı. Özürler diledi evlendik fakat beni aldatmaya dövmeye devam etti. Tüm bunlar yüzünden kaçtığını dile getirdi.

Akıllara Takılan O Soru: “Peki Elti Neden Aynı Adama Kaçtı.”

Küçük elti eşinin ona sahip çıkmadığını, mutsuz olduğunu söyledi. Ben sürekli bayılıyordum. Buraya geldiğimden beri bayılmalarım durdu dedi. İki elti mutlu olduğunu dönmeyeceklerini söylediler. Esra Erol küçük eltiyi döndürmek için her şeyi yaptı fakat kabul etmediler. Olan ortada kalan çocuklara oldu.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme