Esra Erol’un Sözleri Twitter’da Tepkilere Neden Oldu!

Esra Erol'un Sözleri Twitter'da Tepkilere Neden Oldu!
Esra Erol'un Sözleri Twitter'da Tepkilere Neden Oldu!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun senelerden bu yana ATV ekranların da seyirci ile buluşan Esra Erol, daha önce evlilik programı sunuyordu. Daha sonra değiştirdiği format ile ekranlara gelen program, büyük bir izleyici kitlesine sahip ve çok izleniyor. Cuma günü ekrana gelen Esra Erol’da programında bir genç kız ile Esra Erol’un diyaloğu bir kesim izleyici tarafından tepki topladı.

Twitter’da Esra Erol Özür Dilesin Diye Bir Çok Yorum Yapıldı.

Ünlü sunucu canlı yayında çocuk gelişimi mezunlarına yönelik konuşması ile gündem oldu. Yayına katılan Güden Onur’a “ Sen çocuk gelişimi mezunu olduğun için, seni kolay kandırıp, ilan etmişler. Sen o evde aslında bakıcılık yapıyorsun’ ifadesini kullandı.

Esra Erol’un bu sözleri, çocuk gelişimi okuyan ve o bölümden mezun olanları, ayağa kaldırdı. Sosyal medyada son günlerde en çok konuşulan konulardan biri haline gelen bu olay için’ Çocuk gelişimi mezunları, bakıcılık yapmıyor. Bu mesleğe yapılmış bir ayıptır’ yorumu yapıldı.

Gülden Onur, 22 yaşında ve internetten tanıştığı birinin yanına kaçmış ve kaçtığı kişi de evli. Programa çıkan aile, kızlarını o evden kurtarmak için Esra Erol’a başvuruda bulundu. Sonraki günlerde Antalya’dan İstanbul’a gelen Gülden, canlı yayına katıldı ve Esra Erol’la diyaloğu konuşulmaya başladı.

Sen Onların Bakıcısısın!

Gülden’in kaçtığı Onur isimli kişi farklı bir şehirde ve eşinden boşanmak üzere olduğunu iddia etti. Çocuğu annesi ile yaşayan Onur’un çocuğuna Gülden kendi baktığını, babaannesinin her gün ise gittiğini söyledi. Bu sözlerin üzerine sinirlenen Esra Erol, sen onun çocuğuna bakıcılık yapıyorsun, seni otel görüyorlar diye yorum da bulundu.

Tepki çeken konuşmaya çocuk gelişimciler, biz bakıcı değiliz, Esra Erol özür dilesin deyince, ünlü sunucunun hayranları, Esra Erol’un yanlış anlaşıldığını ve özür dileyecek, herhangi bir durum olmadığını iddia ettiler. Ünlü sunucunun bu konuyla ilgili nasıl bir yorum yapacağı ve özür dileyip, dilemeyeceği merak ediliyor. Şuana kadar, Esra Erol cephesinden herhangi bir yorum gelmedi.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme