Grand Theft Auto V Sistem Gereksinimleri

Grand Theft Auto V Sistem Gereksinimleri
Grand Theft Auto V Sistem Gereksinimleri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Grand Theft Auto V Sistem Gereksinimleri (Minimum)

İşletim sistemi olarak Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2, İşlemci olarak da  Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core İşlemci (4 CPU) @ 2.5GHz yeterli olacaktır. Bellek olarak ise 4 GB ve ekran kartı NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB önerilmektedir.

Grand Theft Auto V Sistem Gereksinimleri (Tavsiye Edilen)

Oyunu bilgisayarı kasmadan rahat bir şekilde ve kalite bakımından yüksek performans elde edebilmek için gerekli olan İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1 kullanılabilir. İşlemci ise Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPU) tercih edilebilir. Bellek olarak 8 GB lık bir kapasite olmalı, Ekran Kartı seçiminde NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB tavsiye edilmektedir. Ses kartı uyumu DirectX 10 dur.

 Oyunun Konusuna Kısa Bir Göz Atılacak Olursak

Oyunun konusuna bakıldığında bir banka soygunu ile başlıyor ve soygundan sonra olaylar gelişmeye başlıyor. Yapılacak olan banka soygununda kullanılması gereken bütün dinamik donanımlar oyun esnasında gösteriliyor. Soygun anında eğilerek silah kullanabilmeyi otomobil sürmeyi, karakter değişikliği yapabilmeyi ve diğer dinamik özellikler görülebilmektedir. Oyunun vermiş olduğu akışkanlık sayesinde zamanın nasıl geçtiğini fark etmek pek mümkün olmuyor. Grand Theft Auto V in diğer serilerinden farklı olarak yer verdiği Micheal, Trevor ve Franklin adında 3 ayrı karakter bulunuyor.

GTA 5 (Grand Theft Auto V) Online Bölümü De Bulunuyor

Zaten oyun tekli halde bile müthiş bir yapıya sahip iken bunun yanında online oynanabilme özelliği de eklenince daha fazla beğeni kazanmayı başardı. Bu online bölümünde çok sıra dışı yapılacak aktiviteler bulunmakta. Mesela oyun sırasında oyuncu ne zaman bir suç işlemek istese banka soyabilir ya da birileri ile tenis turnuvasına katılabilir ya da bir motosiklet yarışına katılabilir. Online bölümde kendi takımını oluşturabilir ve bu takımdaki kişileri kendisi belirleyebilecek. Hatta yeni oyun bölümünde herhangi birini bile ekibe dâhil edilebilecek. Oyuncular daha çok varlığa sahip olabilme imkânı elde edebilecek. Bu online bölümünde oyuncular bayan karakterini de seçebilecek. Ayrıca oyun esnasında eve arkadaşlar davet edilerek gece partileri düzenleyip striptizcileri dans ettirilebiliyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme