Haluk Levent İbo Show’a Katıldı Eleştirileri Cevapladı

Haluk Levent İbo Show'a Katıldı Eleştirileri Cevapladı?
Haluk Levent İbo Show'a Katıldı Eleştirileri Cevapladı?
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu hafta İbo show’da birbirinden ünlü konuklar vardı. Sabahat Akkiraz, Haluk Levent, Hüseyin Turan Ender Barkır gibi isimler konuk oldular Gelen konuklar hakkında tepkilere karşı ünlü şarkıcı Haluk Levent de yapılan tepkilere karşılık yorumlara karşılık verdi.

Ayrıca programda Haluk Levent’in hangi memleketli olduğu merak edildi. Gündeme konukları ile bomba gibi düşen İbo Show’a bu hafta Sabahat Akkiraz,Haluk Levent, Ender Balkır ve Hüseyin Turan konuk olarak katıldı.

Başlamadan olay yaratan program da konuk olanlarla ilgili yapılan eleştirilere Haluk Leventten cevap geldi. Haluk Levent’in hayranlarından birinin sorduğu sana güvenmiştik Abi İbo Show’a mı çıkıyorsun sorusuna karşılık hepinizi satarım bana güvenmeyin diye cevap verdi. İbo Show programına birçok konuk alarak programa yeniden başlayan İbo Show hafta özel bir kanalda konuklar davet ederek programına devam ediyor.

Haluk Levent Hakkında

Haluk Levent İbo Show'a Katıldı Eleştirileri Cevapladı?

Adananın Yüreğir ilçesinde 26 Kasım 1968 tarihinde doğan sanatçı Haluk Levent toplam 9 kardeşten 8. olarak yamaçlı mahallesinde dünyaya geldi. Ailesinin Nusayri soyundan geldiğini belirten Haluk Levent Arap olmadığını da sözlerine ekledi.
Liseyi Adana Atatürk lisesinde okuyan Haluk Levent Karadeniz Teknik Üniversitesinde Orman mühendisliğini okuyarak Ankara’da ki okul, Ortadoğu teknikte fizik bölümünde Kastamonu Yüksek Meslek Okulunda bilgisayar programcılığı ve Ankara’da ki okul da muhasebe bölümünde öğrencilik eğitimini aldı.

Eğitimini devam ettiremeyen Haluk Levent maddi sıkıntılar yaşamış ve 1992 yılında İstanbul’da ki barlarda çalışmaya başladı.. Müzik yolunda ki hayatında birçok ünlü müzisyen ile tanışan Haluk Levent Akın Eldes, Yıldıray Gürgen ve Serdar Öztop ile tanışarak çıkarttığı albümlerde kaliteyi yarattı. 1993 yılında yollarda albümünü çıkartan Haluk Levent Anadolu Rock müziğine yeni bir soluk kazandırdı. Yükseliş dönemi 70’lerden sonra olan Haluk Levent 20 yıl sonra Moğollarda ilk albümünü yaparak büyük bir satışa imza attı.

Bin konser, iki kitap, on iki albüm ve yüzlerce ödül sonrası büyük bir hayran kitlesi kazandı. 2010 yılında Hacivat Karagöz albümünü çıkaran sanatçı bu albümde istediği satışı elde edemese de 2014 yılında Dostane albümünü çıkararak müzik yolunda ilerledi. Sanatçı 2004 yılında Neslin Yonarlar ile evlendi 2017 yılında bu evliliğini sonlandırdı.

Ahbap Derneği Ortaya Çıkışı

Haluk Levent İbo Show'a Katıldı Eleştirileri Cevapladı?

2017 yılında Ahbap adındaki dernek ile öğrencilere burslar, ilaç ve medikal cihazlarını temin etmede faaliyet başlatarak yardım derneği ile faaliyetler de bulundu.

Ahbap Platformu Resmi Sitesi –>https://ahbap.org/

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme