Hercai Dizisine Yeni Bir İsim Mi Dâhil Oluyor!

Hercai Dizisine Yeni Bir İsim Mi Dâhil Oluyor!
Hercai Dizisine Yeni Bir İsim Mi Dâhil Oluyor!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atv ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Hercai dizisi sürpriz gelişmeler ile yeni bölümlerine devam ediyor. Hercai dizisinin senaryosunda yapılan değişiklik seyirci tarafından çok büyük bir beğeni topladı.

Cuma akşamları televizyon ekranlarında olan bu dizi alınan bir karar doğrultusunda pazar gününe geçti. Başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün oynadığı bu dizide reytinglerde ciddi bir artış yaşanıyor.

Hercai Dizisinde Yenilikler Bitmiyor

Cuma akşamları reytinglerinin kötüye gitmesinden kaynaklı olarak Pazar günü de alınma kararı verilmişti. Dizinin gün değişiminin yanı sıra senaryosunda yapılan değişiklik de dikkat çekiyor. Diziye yeni bir kişinin katılacak olması bütün dengeleri değiştirecek gibi görünüyor. Yeni katılacak kişinin kim olacağı seyirciler tarafından merak eklem konulardan biri olmuştur.

Çok yakın bir zamanda diziye dâhil olacağı kulisten alınan bilgiler doğrultusunda insanlara aktarılmıştır. Diziye dâhil olacak yeni karakterin Miran ve Reyyan arasında oluşan dengeleri bozup bozmayacağı merak ediliyor.

Dizinin yeni bölümleri heyecan ile bekleniyor. Uzun süredir Miran’ın babaannesi tarafından tutsak edilen Dilşah’ın ortaya çıkması ile birlikte dengeler tamamen değişti. Şimdilerde yeni karakterin diziye dâhil olması da dengeleri değiştirecek durumlardan biri olacak.

Sera Kutlubey Hercai Dizisine Dâhil Oluyor!

Kulisten alınan bilgilere göre Sera Kutlubey hercai dizisine dâhil oluyor. Bir süredir televizyon ekranlarında yer almayan güzel oyuncu ekranlara yeniden dönüyor. Ceme karakteri ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan güzel oyuncunun henüz nasıl bir karakter canlandıracağı belli değil. Genç ve güzel oyuncu dizide çok kilit bir rol oynayacak.

Özellikle Miran ve Reyyan arasındaki dengeleri tamamen değiştirecek bir karakteri canlandıracak. Uzun süredir diziye dâhil olacağı söylense de sadece söylentiden ibaret kalıyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde kulisten alınan bilgilere göre yakın bir zamanda diziye dâhil olacağı söyleniyor. Sera daha önce Kehribar ve Babam ve Ailesi gibi dizilerde rol almış ve büyük bir beğeni toplamıştır.

Bu dizide nasıl bir karakter canlandıracağı ise merak konusu oldu. Uzun süredir söylentilerden ibaret olan bu durum yakın zamanda gerçekliğe kavuştu. Sosyal medyada konuşulan isimlerden biri haline geldi.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme