Hitman 3 Oyunu Yeni Özelliği İle Geliyor

Hitman 3 Oyunu Yeni Özelliği İle Geliyor
Hitman 3 Oyunu Yeni Özelliği İle Geliyor
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gizli bir ajanmışsınız gibi tüm aksiyonu ile sizi içine çeken Hitman video oyun serisinin yeni oyunu Hitman 3, hayranları için heyecanlı bekleyiş başlattı. Bu harika oyun sizlere geçtiğiniz her bölüm ile tecrübe kazanan yetenekli bir suikastçı olma fırsatı veriyor.

Temelde sürükleyici ve coşkulu bir hikâyeye sahip Hitman oyun serisi, kısa bir süre sonra eklenen yeni özelliği ve yeni operasyon görevleri ile Hitman 3 adı ile heyecan tutkunu, severleri ile buluşacak. Bazı yeni özellikler ve oyun içi iyileştirmeler beklenen yeni oyun için oynanışa dair bir takım yenilikler bekleniyor.

Bu Özellik Sizi Oyuna Bağlayacak

Hitman 3 Oyunu Yeni Özelliği İle Geliyor

Game Informer sitesi açıklamalarında meraklandıran keşifler ile tekrar tekrar oynama isteğini arttıracak oyun için ödüllendirmenin de teşvik edeceğini ifadelerinde belirtiyor. Hitman 3 için bekleyişi daha da meraklı hale getiren bu açıklamalar sevenleri için sürprizler getireceğe benziyor.

Hitman oyun serisi, her şeyin görkemli olduğu bir dünya iken sizleri görevi başarılı olarak geçmeye tutkun hale getiriyor. Gizliliğin sizin için önem arz ettiği bu oyunun yeni serisinde ise eski versiyonlarının aksine sadece başarılı olarak bölüm geçme durumunun değişeceği düşünülüyor. Oyuna dair bazı ipuçları aktarıldı.

Oyunun tekrar tekrar oynanabilmesi ve oyun severleri isteklendirmesi adına sistemde “kalıcı kısayollar” adı altında yeni bir özelliğin yer alacağı alınan haberler arasında. 300’den fazla yeni görev beklenen Hitman 3 oyunu için mutlaka birçok iyileştirmenin yapılmış olduğu da düşünülüyor.

Yeni Oyun İçin Bekleyiş Ne Kadar Sürecek?

Tüm yeni özellikleri ile tekrar tekrar heyecan ve keyif ile oynamanızı sağlayacak aksiyon oyunu Hitman 3’ün, bu Ocak ayının 20’sinde çıkması merakla bekleniyor. Eklenen birçok yeni görevler ile beklenen Hitman 3 oyununun, eski versiyonları gibi bilinen operasyonları ile oyun tecrübesine dayalı bir oyun olacağı da tahmin ediliyor.

Siyah takım elbise, beyaz gömlek, siyah deri eldiven ve kırmızı bir kravat ile sizleri etkileyen aksiyon video oyunu Hitman 3, gelen tüm yeni özellikleri ile oyunun hayranları için heyecanlı bir bekleyiş oluşturmuş durumda.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme