İbo Şov Reytingleri Alt Üst Etti

İbo Şov Reytingleri Alt Üst Etti
İbo Şov Reytingleri Alt Üst Etti
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İbo şov reytinglerde herkesi konuşturan ve kıskandıran performans sağladı. Reytingler listesinde 2. sırada yerini aldı. 9 yıl sonra tekrar ekranlara gelen İbrahim Tatlıses tüm halk sabırsızlıkla bekledi. Halk izlenme sayısıyla İbrahim Tatlıses’i zirveye taşıdı.

Program akışında eski yıllardaki gibi şarkılar söylendi. İbo Şov’a birbirinden değerli sanatçılara gelerek İbrahim Tatlı sesin yanında oldu. İbrahim Tatlı ses henüz sağlığı açısından ayağa çok kalkamasa da halk onu ekranda görmeyi çok özlemiş.

Ayrıca canlı performanslarıyla da dikkat çekti. İbrahim Tatlıses 13 bölüm anlaşma imzalayarak hayranlarını sevindirdi. Program akışında zaman zaman gözyaşları olmasından dolayı halk İbrahim Tatlıses için üzüldüğünü söyledi. Hatta tepki göstererek ağlamamasını istedi. Şarkılar onu geçmişteki yara izlerine taşımasıyla hüzünlü saatler yaşatıyor. Konuklar ise onun üzülmemesi için desteklerini esirgemiyor.

İbo Şov Reytingleri Alt Üst Etti

Haydi Söyle Şarkısıyla Geri Döndü

14 Mart 2011’de İbrahim Tatlıses’in programında kötü bir gün yaşanmıştı. Silahlı saldırıya uğraya Tatlıses’in dönüşü muhteşem oldu. Geride kalan kötü günleri bitirip yeni bir başlangıç yaptı. Aynı zamanda silahlı saldırıya uğradığında yanında konuk olarak Deniz Seki ve Kutsi vardı.

Yeni başlangıçlar yaparken insanlara ve düşmanlarına ben kaldığım yerden devam ediyorum izlenimini vererek ilk konuk misafirlerini yani Deniz Seki ve Kutsi’yi davet ederek dönüşünü taçlandırmıştır. İmparatoru herkes destekliyor daha iyi günler olacağını halk desteklerindeki mesajlarla belirtiyor.

Her Hafta Ünlü Şöleni

İmparator kimi davet ediyorsa o kişi Tatlıses’in sözü üzerine söz söylemeyerek davete geliyor. Program uzun soluklu olacağa benziyor. Halktan ilk tepkileri alan İmparator mutlu oldu. Yıllar sonra bile kaldığı yerden reytingleri yüksek olarak başladı. İbrahim Tatlıses ile şarkısını ”Haydi söyle” diyerek programa merhaba dedi. İnsanların olumlu tepkileri karşısında ünlü camiası oldukça şaşırdı.

Halk İmparatoru yalnız bırakmadı. İmparatoru en çok orkestranın sevdiği programdaki diyaloglardan anlaşıldı. İbrahim abi şarkı söylüyorsun maden neden bunca yıl sustun diyerek gülmelere neden oldu. Devamında orkestra ”10 seneden beri açız abi evi barkı sattık” dedi. Bunun üzerine Tatlıses gülerek esprili bir duruşla”satın oğlum satın” dedi. Program sevilerek devam edileceği gözüküyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme