İkili İlişkilerde Erkeklere Epey Puan Kazandıran Davranışlar! Siz de Bunları Yaparak Bir Adım Öne Geçin

S8ZK9CB7qJZfJHRr-636270003931114841
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İkili ilişkilerde puan kazanmak ve partnerinizi etkilemek hiçte zor değildir. Birkaç ufak jest ve kibarlıkla partnerinizin gözünde mükemmel bir erkek olabilirsiniz. Mesela kapıdan çıkacağınız zaman partnerinize yol vermeniz mutlaka onun aklında kalacak ve bu davranış size +1 puan kazandıracaktır. Mesela araba kapısı açmakta oldukça kibar ve akılda kalıcı bir davranıştır. Böylece partneriniz sizin yanınızda kendini çok daha değerli hissedecek ve sizin yanınızdan ayrılmak istemeyecek. Kadınlar çok dikkatli varlıklardır. Sizin yaptığınız hiçbir kibarlık ya da jest asla dikkatlerinden kaçmaz ve bunu ömür boyu hatırlarlar.

Düşünceli Erkekler Her Zaman Kazanır

Bu jestleri biraz daha açacak olursak yemeğe oturacağız zaman sandalyesini çekmekte oldukça şık bir harekettir. Yemeğe oturduğunuz zaman da yemeğe başlamadan önce partnerinizi bekleyip onunla birlikte yemeğe başlamanız, ona kendini değerli hissettirmenizi sağlayacaktır. İşinize yarayacak bir başka davranış da ev ziyaretlerine giderken mutlaka eli boş gitmemeye dikkat edin.

Malum cimri ve düşüncesiz bir insandan hiç kimse hoşlanmaz. Düşüncesizlik demişken kadınlar naif varlıklar olduğu için bunun farkında olarak onlara eşya taşıma, ağır kaldırma gibi zor gelecek işlerde yardımcı olmanız partnerinizin sizin aradığı kişi olduğunuza inanmasın sağlayacaktır.

 En Çok Puan Kazandıran Hareketler

Kadınların en etkilendiği jeste gelecek olursak bu tabii ki tartışmasız çiçek almaktır. Bütün jestler bir yana, çiçek almak bir yana diyebiliriz. Ve sakın partnerinizin yanında başka bir kadına bakmaya kalkmayın. Dediğimiz gibi kadınlar hiç bir şeyi unutmaz. Kendisine yapılan jesti de, yanlışı da. Bu son derece gurur kırıcı hareketi yapmadan önce 5 kere düşünseniz iyi olur.  Bunun tam aksi, partnerinizin yanında hiçbir kadına bakmayarak hem onun değerli hissetmesini sağlayacak hem de +5 puan kazanacaksınız.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme