İlker Kaleli’nin Merakla Beklenen The Serpent Sahneleri

İlker Kaleli’nin Merakla beklenen The Serpent Sahneleri
İlker Kaleli’nin Merakla beklenen The Serpent Sahneleri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uluslararası bir proje olarak bilinen ‘’The Serpent’’ dizisinde heyecanla beklenen sahneleri ortaya çıkan İlker Kaleli dizinin ikinci bölümünde yer alıyor. Özellikle 70’lere özgü kostümü, uzun saçları ve tespih kolyesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardığı görülüyor. Bir BBC dizisinde oynamanın heyecanını yaşayan İlker Kaleli’nin heyecanla beklenen sahneleri, İngiltere’de BBC One’da yayınlanmaya başlamış olup start vermiş bulunuyor. Bu start ile birlikte tarih kesinliği de görülüyor.

Sobhraj’ın Hayatını Anlatıyor

İlker Kaleli’nin Merakla beklenen The Serpent Sahneleri

The Serpent dizisi, Charles Sobraj’ın hayatını anlatan sekiz bölümden meydana geliyor. 1970’li yıllarda Asya gezisindeki Batılı gezginleri öldüren seri katil olarak bilinen Charles Sobraj’ın yaşamını anlatıyor. Sekiz bölümüyle de dikkatleri üzerine çekeceği düşünülüyor.

Özellikle The Serpent, en az 20 kişiyi öldürdüğü düşünülen Sobhraj’ın yaşamına ışık tutuyor. Bölümlerin uzunluğu ve sunduğu detaylar heyecanla bekleniyordu. İlker Kaleli’nin, Charles Sobhraj’ın sevgilisini canlandıran JennaColeman’la dans sahneleri ile dikkat çekti.

Asya gezisi esnasında Batılı hippileri öldüren seri katil Charles Sobraj’ın hayatına ileri düzeyde tanıklık eden oyuncular eşliğinde anlatılmış. Böylece karakterlerin belirgin özellikleri ortaya çıkmıştır.

İrlanda ve İngiltere’den Sonra Dijital Platformlarda da Yayınlanacak

İlk önce yönetmenliğini Tom Shankland’ın yapmış olduğu The Serpent dizisi, Toby Finlay ve Richard Warlow’un yazdığı Tahar Rahim JennaColeman ve EllieBamber’ın rol aldığı dizi İngiltere ve İrlanda’da BBC One’da yayınlanmasının ardından dijital platformda gösterilmesine karar verilmiştir. Verilen karar doğrultusunda hareket edileceği vurgulanmıştır.

İlker Kaleli Kimdir?

İstabul doğumlu ve 11 Mayıs 1984 tarihinde doğmuştur. Türk dizi ve sinema oyuncu olarak görülüyor. İstanbul Kültür Üniveristesi Sanat Yönetiminden mezun olmuştur, sonrasında ise London Academy of Music and Dramatıc Art (LAMDA) oyunculuk okulunda bulunarak oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitim aldığı süre içerisinde Şahika Tekand’a ait Stüdyo Oyuncuları grubunda oyunculuk ile ilgili dersler almıştır. Öncelikle Son, Kayıp Şehir ve Kayıp adlı diziler oyunculuk yapmıştır. 2014 ‘te ise Silsile adlı filmde rol almıştır. 2015’ten 2017’ye kadar Poyraz Karayel Poyraz Karayel karakterini canlandırmıştır. 2020 ‘de Öğretmen dizisinin başrolü olan Akif karakterinde oynamıştır.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme