İstanbul’da Güzellik Skandalı!

İstanbul'da Güzellik Skandalı!
İstanbul'da Güzellik Skandalı!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da yaşanan güzellik merkezi skandallarının ardı arkası kesilmiyor. Cildinde oluşan lekeler ve sorunlardan dolayı güzellik merkezine giden kadının yüzü ilk seanstan sonra kanlar içerisinde kalmaya başladı. Bu durum ile karşı karşıya kalan kadın cilt bakımı ile ilgili yaptığı anlaşma sonrası yetkilileri tarafından ücret ödenmesi konusunda ısrara maruz kaldı.

Büyük bir mağduriyet yaşayan kadından Bir de para istemek genç kadının sinirlerini çok bozan bir durum oldu. Hemen savcılığa başvuru yaparak yardım istedi. 8 seanslık bir cilt bakım anlaşması yapan kadın ikinci seanstan sonra cildinde kanamalar olduğunu söyledi. Şişli’de bulunan bir güzellik merkezine gitmişti. Yüzündeki lekelerin geçeceğini vaat etseler de aksine daha kötü bir hale geldi.

Cilt Problemleri Tedavisi Kötü Bitti

Cilt problemleri sebebiyle tedaviye başlayan kadın ikinci seanstan sonra yüzünde yoğun bir kanama durumu ile karşı karşıya kaldı. Yüzünde oluşan kanamadan kaynaklı olarak yanıklar meydana geldi. Genç kadının yaşadığı bu olay karşısında 5 günlük bir iş görmemezlik raporu aldı. Aynı zamanda tedavi olmak için de hastaneye başvurdu.

Tedavi esnasında cilt uygunluğu için test yapılmamıştır. Test yapılmayıp direkt işlem uygulandığı için kadının yüzünde çok kötü bir durum meydana geldi. Genç kadın yaşadığı bu mağduriyet sonrasında gittiği güzellik merkezinden şikâyetçi oldu. Bir de kadının yaşadığı mağduriyeti yetmezmiş gibi 6 seanslık ücretsiz almak istedikleri zaman kadın bu duruma itiraz etti. Güzellik merkezi de senetlerin süresi dolmasına rağmen para ödenmediği için avukata başvurdu.

Güzellik Merkezinde Yaşanan Büyük Skandal

İstanbul’un Şişli ilçesinde bir güzellik merkezinde yaşanan skandal insanları hayrete soktu. Genç bir kadın cilt lekelerinden kurtulmak için gittiği güzellik merkezinde yüzü daha kötü bir şekilde döndü. Cildinde ciddi yanıklar meydana geldi. Bunun üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Genç kadın yüzünü mahvetti eklerini ve bundan bir de para istediklerini söyledi.

Yetkililerin en kısa zamanda cezalandırılmasını istedi. Açılan soruşturma hala devam ediyor. Genç kadın yaşadığı mağduriyet karşısında bir de avukata verilmesi konusunu kendisine yediremedi. Durumdan sorumlu olan kişilerin en kısa zamanda cezalandırılması bekleniyor. Sürekli olarak yaşanan bu duruma artık bir son verilmesi gerekiyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme