İstanbul’da Taciz İddiası

İstanbul'da Taciz İddiası
İstanbul'da Taciz İddiası
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçimini temizlik yaparak sağlayan genç kadın, çalışmak için kendine verilen adrese gitti. Şahsın evine geldiği zaman eve girmesiyle birlikte şüpheli şahıs kapıyı kilitledi. Kadın bu durum karşısında büyük korku ve panik yaşadı.

İstanbul’un Fatih semtinde ikamet eden genç kadın (36yaş) evini temizletmek isteyen kişinin yaptığı cinsel saldırı karşısında şok oldu. Şahsın saldırıda bulunması üzerine oradan kurtulmak için bağırıp yardım isteyen genç kadının sesini etraftaki insanlar duydu.

Polise Haber Verdiler

Genç kadının çığlıklarını duyanlar 155 i arayarak yardım istediler. Kadın olay yerine gelen polis ekipleri tarafından kadın kurtarıldı. Cinsel saldırıda bulunan kişi adliyeye sevk edilip tutuklandı.

Olay İstanbul’un Fatih semtinde gerçekleşti. Y.Ş.adlı tacizci adam (51 yaş)genç kadının telefon numarasını bularak evini temizletmek istediğini söyledi. B. M. isimli genç kadın adamın evini temizlemek için bir araya geldi. Daha sonra beraber eve girdikten hemen sonra adam kapıyı kilitledi. Yaşanan olay karşısında şok olan ve büyük panik yaşayan kadın çığlık atmaya başladı.

İstanbul'da Taciz İddiası

Genç Kadını Darp Etti

Genç kadına cinsel saldırıda bulunan 51 yaşındaki Y. Ş. kadının çığlık atmaması için ağzını kapattı. Kadının şüpheli şahsa karşı kendisini savunması sonucu şahsın dayağına maruz kaldı. Genç kadın sesini duyurabilmek için yardım çığlıkları attı.
Sesini duyan komşular kadının imdadına yetişti. Kadının sesini çevreye duyurması sonucu olay yerine polis ekipleri geldi. Polis eve girerek adamı gözaltına aldı. Tacizci adam adliyeye sevk edildi. Adli Tıp Kurumu’nun raporunda genç kadında darbeye bağlı hafif belirtilerin bulunduğunu belirtti.

Şahıs Suçlamaları Yalanladı

İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi’ne sevk edilen Y. Ş. suçlamaları yalanladı. Genç kadını daha önceden tanıdığını, arada buluşmak için bir araya geldiklerini, bazen evinde buluştuklarını söyledi. Devamında, yine evine geldikleri sırada evin önünde tanıdık bir bayana selam vermesi üzerine kadının kıskandığını ve eve gelince sorun çıkardığını söyledi.

Kendisine vurması sonucu karşılık vererek birkaç kez vurduğunu ifade etti. Cinsel saldırıya uğramış gibi bağırması üzerine insanların oraya toplandığını daha sonra polis ekiplerinin geldiğini söyledi. Y. Ş. verdiği ifade sonrasında tutuklanarak, cezaevine gönderildi

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme