Kaçak Ürünlerin Olduğu Emniyet Deposunu Alevler Sardı

90bbf8bf2
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’un Fatih ilçesinde emniyetin deposu alevlendi. Emniyet görevlilerinin yaptıkları operasyon baskınlarında bulunan kaçak ve sahte ürünlerin yakalandıktan sonra depolandığı depo alev aldı. Büyük şans ki emniyetin deposunda çıkan yangında hiç can kaybı yaşanmadan yangın söndürüldü.

Kaçakçılık Şube Müdürlüğü'ne ait kimyasal madde dolu depoda korkutan yangın  - Yeni Şafak

Ama maalesef Kumkapı’daki emniyetin deposu bir daha kullanılmaz hale geldi. İstanbul’un Fatih ilçesinde Kumkapı Emniyetinin deposunda operasyonlardan toplanan kaçak ve sahte ürünlerde kimyasal maddelerin yer aldığı söyleniyor. Kumkapı Emniyetinin deposunda çıkan yangının çıkış nedeni ise hala bilinmiyor.

Çok Sayıda İtfaiye Olay Yerine İntikal Etti

 

Kumkapı Emniyetinin depoda çıkan yangının ardından itfaiyeye haber verildi. İstanbul’un ilçelerinden Fatih Belediyesi, Şişli Belediyesi, Beyoğlu Belediyesi ve Bakırköy Belediyesinden yönlendirme ile Kumkapı Emniyetinin deposuna çok sayıda itfaiye aracı olay yerine intikal etti. Birçok yerden olay yerine intikal eden itfaiye ekipleri yoğun uğraşlar sonucunda alevleri kontrol altına aldı.

Kumkapı'da İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne ait depoda yangın - Türkiye Haberi  - Son Dakika Haberleri - turkiyehaberi.com

Kontrol altına alınan alevlerin ardından hiç can kaybı yaşanmamış olsa da alevler yüzünden bir daha kullanılmayacak olan deponun maddi açıdan büyük hasarlara sebep olduğu öğrenildi. Kumkapı Emniyet deposunda Kaçakçılık Suçları ile Mücadele Şube Müdürlüğünün yaptığı operasyonlar sonrası ele geçirdiği çokça sahte ve kaçak ürünlerin arasında sahte içkiler, etil alkol ve kimyasal ürünlerin yer aldığı belirtildi. Bu ürünler nedeniyle alevlerin çok büyük olduğu bu yüzden de deponun bir daha kullanılamayacak hale gelmesine sebep olduğu tespit edildi.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!