Kadıköy Eşya Depolama ile Eşyalarınız Emin Ellerde!

esya-saklama-depolari
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadıköy eşya depolama şirketi olarak müşterilerimize en iyi performans, iş disiplini ve güvenilir olmayı hedefleyen bir firmayız. Eşyalarınızı güvenle bırakacağınız müşteri odaklı eşyanın bize teslim edildiği andan itibaren ne durumda olduğu ile ilgili bilgileri sizlere her daim sunmaktayız.

Eşyalarınız özel depolarda üst düzey güvenlik seviyesinde korunmaktadır. Ev, işyerinizdeki fazlalığı kaldırarak daha geniş ve rahat bir ortam oluşturmanıza olanak sağlar. Biz eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayarak daha sonrasında kullanabilmeniz için bütün olanakları sağlıyoruz. Bu şekilde bir ev kirası vermek yerine sizlerin tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Eşya Depolama Güvenli Depo - 444 79 76 Ev Depolama

Eşya Depolamanın Avantajları Nelerdir?

Eşya depolama için öncelikle doğru firmayı bulmanız gerekmektedir. Bizler Kadıköy Eşya Depolama olarak işimizi sizler için en titiz ve güvenilir halde size sunmaktayız. Evlerinizde, ofis veya işyerlerinizde koyacak yer bulamadığınız ürünleri sizler için en güvenli şekilde saklamaktayız. Ev veya işyerlerimizden uzakta kaldığınızda veya koyacak uygun ortam bulamadığınız durumlarda, eşya depolama sistemi ile yangınlar, sel felaketleri, çalınma durumlarından eşyalarınızı korumuş olursunuz.

Depolama İçin Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Depolama malzemelerimizin korunması için son teknoloji en iyi ürünleri tercih etmekteyiz.

İstekleriniz ve önerilerinize anında dönüş yaparız.

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizlere destek sağlarız.

Depolama alanlarımız temiz ve hijyeniktir.

Eşyalarınızı sigortalı şirketler sayesinde sigortalama şansınız bulunmaktadır.

Kartal Eşya Depolama ❤️-0(216) 399 94 94

Hangi Eşyalar Depolanabilir?

Bütün eşyalarınızı depolama sistemi ile depolarımızda saklayabilirsiniz. Sadece ev değil bireysel eşyalarınızı da güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Daha büyük veya daha küçük eve taşınanların tercih edebileceği.  Öğrenciler, tayini çıkanlar, ev tadilatı yaptırdığı süreçte eşyalarını koyabilecek yer bulamayan herkes Kadıköy Eşya Depolama firmamızdan yararlanabilir. Mobilyalar, kıyafetler , spor aletleri, yazlık kışlık lastikler, az kullanılan ama çok yer kaplayan elektronik cihazlar, değiştirilen fakat atılmaya kıyılamayan dolap, baza gibi ürünler depolanabilir. Uygun koşullarda kaplanarak saklanan eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecektir.

Firmanızın Ayrıcalıkları Nelerdir?

Bu konuda uzmanlaşmış şirketimiz, profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı, güvenilir hizmet almaktasınız. Olası bütün sorunlara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır. Bütün çalışma arkadaşlarımıza eşya depolama ile ilgili istifleme, düzenleme, planlama üzerine düzenli eğitimler verilmektedir. Kullandığımız aletlerimizin düzenli bakımları yapılmaktadır. Özel güvenlik önlemleri en üst düzeyde alınmıştır. İklimlendirme şartları eşyalarınızın uzun süre sağlıklı kalabileceği şekilde ayarlanmaktadır. Nem ve rutubet olmaksızın hasar almadan yıllarca kalmaktadır. Sadece size özel olan depolarda eşya karışıklığı, kaybolmaları yaşamaksızın kullanabilirsiniz. Kadıköy eşya depolama olarak sizlere en iyiyi sunmaktayız. Eşyalarınızı istediğiniz zaman hiçbir sorunla karşılaşmaksızın alabilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama - İmdat Depo I Kurumsal Eşya Depolama Hizmeti

Depo Boyutları Nelerdir?

Dolap depo, oda depo ,1+1 depo ,2+1 depo ,3+1 depo gibi seçenekler bulunmaktadır. Firmamıza ulaştıktan sonra ürünleri paketlemeye gelen ekibimiz ile birlikte gelen ekspertiz sizin eşyalarınızı kontrol eder ve size en uygun depoyu söyler.

Depolama Fiyatları Nelerdir?

Ortalama bir ev, dükkân kirasını düşünürseniz bunun 4/1 i fiyatına size uygun şekilde depolar kiralayabilirsiniz. Hem eşyalarınız zarar görmez her türlü durumdan korunur hem de cebinizden uçuk meblağ ücretler çıkmaz. Bu nedenle ülkemizde tayin, üniversite gibi durumlar nedeniyle eşya depolama hizmetleri oldukça artmıştır. Depolama ihtiyacınızı en uygun fiyatlara firmamız tarafından sağlayabilirsiniz. Çok ucuz fiyatlar kaliteden ödün vermektedir. İyi bir depolama için firmaları araştırıp en iyisini bulmanız gerekmektedir.

Fazla Eşyalarınızı Depolamak İçin Tesisimizde Kiralık Çok!

Depolarda Olması Gereken Özellikler

-Tüm depoların temizlenmesi, ilaçlanması düzenli aralıklarla yapılmalıdır.

-Depolar güvenlik kameraları ve güvenlik elemanları ile korunmalıdır.

-Nem, rutubet, kir veya toz gibi durumlardan korunmalı ve önlemler alınmalıdır.

– Sel, yangın, hırsızlık gibi durumlar için önlemler alınmalıdır.

-Tüm evrakların tamamlanması.

-Depolara eşya sahibinin izin verdiği kişiler dışında kimsenin girmemesinin sağlanması.

– Depolanan eşyaların sigortalanması.

– Kişiler istediği takdirde eşyalarını depoya getirmesi ve götürmesinde hizmet verebilmek.

-Müşteri-Firma arası iletişimde sorun yaşanmaması.

Eşyalarımı Depolamalı Mıyım Kararsızım Ne yapmalıyım?

Kendinize sormanız gereken birkaç soru bulunmakta.

Bu eşya bana daha sonrasında lazım olacak mı?

Bu eşyaya gerçek anlamda ihtiyacım var mı?

Bu eşyayı sakladığımda bana ileride finansal bir kazancı olacak mı?

En son ne zaman kullandım eğer elden çıkarırsam üzülür müyüm?

Bu soruların cevaplarına göre eşyalarınızı ayırın işinize yaramayacak olanları bağışlayın ve gerisini depolamak üzere kaldırabilirsiniz.

Self Storage ULUSOY Kişisel Alan Depolama Hizmetleri İstanbul Merkezli

Sözleşme Neler İçeriyor?

-Kira ücreti

-Hizmet ve maliyetlerin içeriği

-Sigorta maddeleri

-Fatura ve ödeme şartları

-Eşyalara ulaşma şartları

-Fesih ile ilgili bilgiler

-Teslim ile ilgili bilgiler

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!