Kadın Cinayetleri Bitmiyor

Kadın Cinayetleri Bitmiyor
Kadın Cinayetleri Bitmiyor
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ardı arkası kesilmeyen kadın cinayetlerine bir tane daha kadın eklendi. İstanbul’da tek başına yaşayan 68 yaşındaki 4 çocuk annesi Neriman Kıvrak evinde ölü bir şekilde bulundu. Kızları tarafından telefonla aranan Neriman Kıvrak telefonlara cevap vermeyince kızı şüphelenerek eşiyle birlikte evine bakmaya gitti. Kızı ve eşi kapıyı açtığında o dehşet verici görüntüyle karşılaştı. Görüntünün etkisinden kurtulamayan kızı gözyaşlarına boğuldu.

Sır gibi bir cinayet olan olay karşısında herkes şaşkın. 68 yaşındaki Neriman Kıvrak’ın hiçbir gelirinin olmadığı sokaktan pet şişeleri toplayarak geçindiği ortaya çıktı. Komşularına sorulan Neriman Kıvrak hakkında herkes kendi halinde bir kadın tek başına yaşar kimseye zarar vermez dediler.

Yaşadığı mahallede herkes tarafından sevilen bir kişi olduğunu neden öldürüldüğüne dair kimse fikir yürütemiyor. Neriman Kıvrak’ın kardeşi 2 gün önce konuştuklarını hiçbir problem olmadığını doğalgazcıların evine geleceğini söyledi dedi. Olay sır perdesi henüz kalmış değil.

68 Yaşında Gizemli Cinayete Kurban Gitti

Müge Anlı olaya isyan etti. 68 yaşında tek başına yaşayan bir kadından ne istersiniz neden öldürürsün diyerek sinirlerine hâkim olamadı. Müge anlı öldürülen çocuklara ve yaşlılara çok üzülüyorum çocuklar gün yüzü görmeden öldürülüyor şeklinde açıklama yaptı.

Yaşlılar ise zaten ne kadar ömürleri var neden öldürüyorsunuz diyerek haklı serzenişte bulundu. Mahallede Neriman Kıvrak birkaç kişiye birilerin onu takip edip korkuttuğunu anlatmış. Mahalle sakinleri olaylara anlam verememekle birlikte fikir sahibi de olamıyor.

Müge Anlı Olayın Sırrını Çözdü

Müge Anlı olayı anlatırken öldüren Neriman Kıvrak neden öldürülür sorusunun cevabını şöyle açıklıyor. Cemal isimli ceza evi firarisi olan biri polisler tarafından gözaltına alındı. Olayda sır perdesi henüz tam anlamıyla çözülemedi. Cemal ismindeki şahıs birlikte yaşadığı kadının evinden alınıyor. Fakat şahıs kendinde olmayacak kadar sarhoş olduğu için olayları anlatamıyor.

Aynı zamanda Cemal ismindeki şahısın bulunduğu evde bir poşet içerisinde kanlı giysiler bulunuyor. Olay tam manasıyla kararlaştırılamadı fakat kişi polisler tarafından gözlem altında. Ünlü program sunucusu Müge Anlı Cemal adlı şahısın neden ceza evi firarisi olduğunu neden dışarıda bulunduğuna anlam veremediğini söyledi.

 

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme