Kefaret Dizisinde Meltem’den Beklenmeyen Hata!

Kefaret Dizisinde Meltem'den Beklenmeyen Hata!
Kefaret Dizisinde Meltem'den Beklenmeyen Hata!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni sezon dizileri arasında yer alan Kefaret her hafta heyecanla izleyicisi ile buluşuyor. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden itibaren büyük bir başarı sergileyen dizi reyting sonuçları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

17 Ocak Pazar günü akşamı ekranlara gelen dizi dizilerden farklı olarak farklı bir gün seçmesi de ilgi çekici oldu. Yeni bölüm tanıtımı yayınlandığı andan itibaren izleyici üzerinde şok etkisi bıraktı. Yeni gelişmelerin olduğu dizide öyle bir söz geçti ki akıllar karıştı.

Kefaret Dizisinde Meltem'den Beklenmeyen Hata!

Zeynep Ve Ahmet’in Kızları Hakkında Yeni Gelişme!

Zeynep ve Ahmet’in kaçırılan kızları hakkında yeni gelişmeler çıkmaya devam ediyor. Elif konusunda gerçek tamamen ne zaman belli olacak bilinmese de gerçekler bir bir ortaya çıkıyor. Çoğu gerçeği uzun zamandır bilen Komiser Sinan Sude’nin Zeynep ve Ahmet’in gerçek kızı olmadığını da biliyor. Fakat tamamen ispatlamak için bekliyor.

Cansu’nun onların kızı olduğundan emin olsa da bu gerçeği ispat edene kadar bekleyecek. Ahmet’in de Cansu konusu da benzer bir hisse kapılmıştı. Sude konusunda gerçekler ile yüzleşmeye yaklaşan Zeynep Meltem’in sözleri üzerine ne yapacak? Kefaret dizisinin yeni bölümünde Meltem karakterine can veren Özge Özacar zor anlar yaşayacak.

Meltem Dilini Tutamadı!

Yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlanan Kefaret dizisinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Meltem’in sözleri izleyicide beklenmedik bir etki bıraktı. Meltem pot mu kırdı? Meltem’in dili çözüldü ve Ahmet’i uyardı. Sude konusunda DNA testi yaptırmasını söyledi. Bu sözler dizinin gidişatını değiştirdi. Ahmet ve Zeynep bu sözler üzerine ne yapacak merak ediliyor. Bu ipucunu takip edecek olan Ahmet ve Zeynep olayları çorap söküğü gibi çözecek.

Zeynep Ahmet’e her şeyi anlattığı olayları neden gizlediğini söylediği sırada Meltem kaçırılma olayında parmağı olduğu için zor anlar yaşar. Abisinin kirli geçmişinden kurtulmaya çalışan Arzu zor anlar geçirir.

Sinan ise Zeynep’in kızına kavuşması için elinden geleni yapmaya çalışır. Ahmet ise Elif’in yokluğunu gidermek için çiftliğe yerleşmeye karar verir. Bu sayede Sude’ye daha yakın olacaktır. Fakat Meltem’in sözleri kafaları karıştırmaya yetti. Yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor merakla bekleniyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme