Kefaret Dizisinde Olay Gelişme!

Kefaret Dizisinde Olay Gelişme!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bambaşka bir konu ile Fox TV ekranlarında yayınlanan Kefaret izleyiciyi kendine bağlamayı başardı. Normal dizi akışının aksine dizi tarifinde farklı bir zamanda yer alan Kefaret pazar günü yayınlanmasıyla da ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Çok fazla dizi fenomeni olan kişiler bu günün ve dizinin hakkını verdiler. 2020-2021 yılında yayına giren yeni sezon dizileri arasında reyting sonuçları başarılı bir şekilde ilerliyor.

O Söz Dizinin Akışını Değiştirdi!

Profesyonel oyuncuların yer aldığı Kefaret dizisinin başrolünde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur gibi birbirinden usta oyuncular yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Ege Kökenli’nin ise diziye veda ettiği gündeme bomba gibi düştü.

Bu ayrılık Ege Kökenli hayranlarını bir hayli üzdü. Peki, Sude’ye ne olacak? Sude hakkındaki gelişmeler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Meltem’den beklenmeyen hamle geldi. Ahmet’e Sude ile DNA karsılaştırması yapması gerektiğini söyleyen Meltem izleyiciyi şaşırtıyor.

Zeynep’in gerçek kızının Cansu olduğundan emin olan Sinan ise bunu ispatlamak için her yolu deneyecek. Ahmet Sude’nin kızı olduğunu düşünerek onunla daha fazla vakit geçirmek istiyor. Bunun içinde konakta kalmaya karar verdi. Ama Meltem’in sözleri kafaları karıştırdı.

Meltem’in Sözleri Kafaları Karıştırdı!

Meltem sözleri ile dikkatleri üzerine çekecektir. Zeynep ve Ahmet’in kızlarının kaçırılmasın da parmağının olduğu artık gün yüzüne çıkmaya başladı. Her sözü ile kendini belli eden Meltem:”Ahmet bu kız senin olamaz emin misin? DNA testi yaptırmalısın mutlaka” diyor. Bu sözler olayların akışını tamamen değiştirdi. Ahmet’in kafası karıştı.

Sude hakkındaki tüm gerçeklerin ortaya çıkma zamanı geliyor. Bunun için tüm yolları sözleri ile açan Meltem Kefaret dizisinin akışını değiştirdi. Meltem’in olay olan sözleri Ahmet ve Zeynep’e bir nevi akıl verdi. Bu büyük ipucunu gerektiği gibi kullanabilecekler mi merak ediliyor.

Meltem her sözü ile kendini gösterse de bu sözü ile kaçırılma olayında parmağı olduğunu bariz belli ediyor. Peki, Zeynep bunu fark edebilecek mi izleyici tarafından oldukça merak edilen bir konu oldu. Yeni bölüm tanıtımı yayınlanan Kefaret izleyicilerini 17 Ocak Pazar akşamı Fox TV ekranlarında bekliyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme