Kırmızı Oda Dizisinde Herkesin Çok Sevdiği Kişi Hayal Mi?

Kırmızı Oda Dizisinde Herkesin Çok Sevdiği Kişi Hayal Mi?
Kırmızı Oda Dizisinde Herkesin Çok Sevdiği Kişi Hayal Mi?
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cuma akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan dizi yayınlandığı ilk günden itibaren farklı olay örgüsü ve her yeni bölümde farklı bir karakter ile izleyiciyi kendine bağlamayı başardı. Öyle karakterler ele aldı ki sosyal medyada halen konuşuluyor.

Meliha acıklı hikâyesi ile herkesin içini sızlattı. Alya ise şiddet gören sevilmeyen her çocuğun yarasına dokundu. Tam Selvi’nin hikâyesine kapılmıştı ki izleyici Boncuk karakterine gönül verdi.

Can Bir Hayal Ürünü Mü?

Kırmızı Oda Dizisinde Herkesin Çok Sevdiği Kişi Hayal Mi?

Burcu Biricik’in Kırmızı Oda dizisinde rol almasıyla birlikte dizinin akışı biraz daha değişti. Boncuk karakteri izleyiciyi farklı bir yere götürdü. Gerçek bir hayat hikâyesinden kesitleri içeren sahnelerde Boncuk karakterinin çocukluktan bu yana geçirdiği travmalar herkesi çok etkiledi. Metresini evine getiren ve çocuklarını buna alet eden bir baba elinde büyümenin yarattığı travmalar işlendi. Boncuk sürekli annesi ve ablasıyla şiddet görmüş bir çocuktur.

Bu olaylar onun geçmişinde derin yaralar bıraktı. Boncuk’u her yeni bölümde daha iyi tanıyoruz. Zor bir çocukluk yaşayan Boncuk görücü usulü ile evlendirilip Hollanda’ya gönderilir. Burada da yalnızlık ve ilgisizlik onu üç ermiş kişi görmeye yöneltir. Geçirdiği travmalar sonucunda meydana gelen bu gelişmeler sonucunda kocası zorla Doktor Hanım’a getirir.

Ermişler Gibi Can’da Hayali Bir Karakter!

Her şeyi kafasında canlandırdığı ermiş kişilere sorarak yapan Boncuk iki bölüm Can diye biriyle görüşür. Hollanda’da ki yalnızlığına iyi gelen tek kişi ve tek arkadaşı Can’dır. Her markete gidip gelirken parkta karşılaştığı fakat hiçbir şekilde tepki vermediği Can ile ermişlerin isteği üzerine konuşmaya başlar. Sürekli onu görmek için parka giden bir kız oluyor bir anda.

İzleyiciler ise Can ve Boncuk’un veda sahnesine bir hayli üzüldü. Son gelişme ise kafaları karıştırmaya yetti. Boncuk’un ablasının evinde yani Türkiye’de Can’ı görmesi izleyiciye “Acaba hayal mi?” dedirtti. Yeni bölümde tüm bu soruların cevabı yer alacak mı merakla bekleniyor. İzleyici en azından Can’ın hayali bir karakter olup olmadığını bu bölümde öğrenmeyi umuyor. Şaşırtan fragman sahnesi gerçek mi?

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme