Kırmızı Oda Yeni Bölümüyle Şaşırtıyor

Kırmızı Oda Yeni Bölümüyle Şaşırtıyor
Kırmızı Oda Yeni Bölümüyle Şaşırtıyor
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cuma akşamları TV8’de yayınlanan Kırmızı Oda yeni bölümüyle, izleyicinin sorularına cevap verip vermeyeceği ilgi konusu! Boncuk karakteri, Hollanda’da bir parkta tanışmış olduğu Can ile konuştuklarını Doktor Hanım’a anlatır. Boncuğun ermişler gibi Can’ın da hayalinde olduğu düşünülüyor. 20. bölüm fragmanı, bu düşüncüleri değiştirdi.

Boncuk karakterine can veren Burcu Biricik, eşi Sadık ile evlendirildikten sonra Hollanda’ya götürülüp herhangi bir tanıdığı olmadan hayatını sürdürmüş. Çocukluğunda babası tarafından şiddet olan bir evde büyüyen Boncuk, eşi tarafından da ilgisiz ve sevgi görmemiştir.

Can’da Mı Hayal Ürünü?

Konuşacağı kimse olmayınca halüsinasyonlar görmeye başlayan ve 3 tane ermiş ile yaşadığını, konuştuğunu söyleyen Boncuk, Doktor Hanım’la konuştukça Can’dan bahsetti. Can Hollanda’da yaşayan ve müzisyenlik yapan biridir.

Market dönüşlerinde parkta konuşan, bir gün kafeye çay içmeye giden Boncuk, suçluluk hissetmiş olsa da Can’a sevdalanmış durumda. Şuan da net olmasa da anlattıklarının bazı zamanlar hayal olabileceği düşüncesi oluşmuş durumda izleyicide. 19. Bölümde Can’ın bir anda evlerinin önüne gelmesi, izleyenleri şaşırttı.

Bu durumunda Boncuğun hayal ürünü olacağı düşünülürken, 20. Bölüm fragmanında Can’ın Boncuk’a bir mektup yazmış. Boncuk, Can’ın veda amaçlı yanına çağırdığını yazmış olduğu mektubu okurken gözyaşlarını tutamaz. Bir sonra ki gece yarısı evden kaçtığı da fragmanda görülüyor. Can ve Boncuk sokakta buluşmuş oldukları sahnenin görüntüsü de kafaları karıştırdı.

Geçtiğimiz Bölüm İzleyici Neler Düşündü

Bazı izleyiciler bu çiftin bir araya gelmesi için temennilerde bulunurken, bazıları ise Can’ın hayal olmadığı ile ilgili yorumlarını sosyal medya da yayınlıyorlar. Hangi yorumların gerçek çıkacağını yeni yayınlanacak bölümde görülmüş olacak.

Kırmızı Oda 20. Bölümde Neler Olacak?

Boncuğun Can’dan aldığı veda mektubundan sonra, Can ile son kez görüşmek adına evden kaçmaya çalışır. Doktor Hanım’a dertleşmek için gelen Doktor Ayşe, babası Erhan’ın (Erdinç Gülener) alkol probleminin sonucu evlerinde oluşan huzursuzluk sebebi ile dedesi (Köksal Engür) ve anneannelerinin (Hikmet Körmükçü) yanlarına taşınmalarını anlatır. Aslıhan Gürbüz, Kumru karakteri ile diziye giriş yapar. Yaşamış olduğu taciz olayını anlatan Kumru’ ya Doktor Hanım destek olur. Kumru, kumar borcu sebebiyle onu kullanarak hayatını mahvedip gece hayatı yaşatan Yavuz’ un (Bora Koçak) peşine düşer.

Kırmızı Oda Yeni Bölümüyle Şaşırtıyor

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme