Kırmızı Oda Yine Sevenlerini Ekrana Kilitleyecek

Kırmızı Oda Yine Sevenlerini Ekrana Kilitleyecek
Kırmızı Oda Yine Sevenlerini Ekrana Kilitleyecek
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cuma akşamları TV 8’de yayınlanan birbirinden ilginç konularıyla sevenlerini ekrana bağlayan Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümü cuma günü ekrana gelecek. Başrolde Binnur Kaya, Tülin Özen ve Burak Sevinç’in rol aldığı dizide, psikologu canlandırarak onlara başvuran hastaların hayatlarındaki değişim konu alıyor.

Her konusunda izleyicilerine gözyaşı döktüren dizi farklı oyuncularla konulara hayat veriyor. Burcu Biricik ve Aslıhan Gürbüz’ ün hayat verdiği “Boncuk” ve “Kumru” karakteri de seyirci tarafından büyük ilgi gördü.

Gerçek Yaşamlar

Boncuk, yaşadığı olayları Doktor Hanım’a anlatırken ekran başında izleyiciler de bu hayat hikayesinden oldukça etkilenmektedir. Boncuk, evlendikten sonra farklı bir ülkeye yerleşmiş genç bir bayandır. Boncuk’un eşi konuşmayı sevmeyen birisidir. Kendini çok yalnız hisseden Boncuk, halüsinasyonlar görmeye başlar.

Bir de küçüklüğünde babasının annesine, kardeşine ve kendisine yaşattığı travmalar Boncuk’un hayatını iyice alt üst etmiştir. Bunun üzerine kocası psikologa götürmeye karar verir. Burcu Biricik’in harika oyunculuğuyla yeni bölümde Boncuk’un iyileşmeye başladığı anlar izleyicisiyle buluşacak.

Boncuk’un Hikayesi Herkesi Etkiliyor

Doktor Hanım’ın hayatına girmesiyle iyileşmeye başlayan Boncuk, kendine bile itiraf etmekte zorlandığı Can’a olan aşkından bahsedecek. Boncuk, her ne kadar iyileşse de yılların vermiş olduğu yorgunluk, onu derinden etkilemekte.
Kumru İzleyicileri Gözyaşlarına Boğdu

Geçtiğimiz hafta “Kumru”nun hikayesi herkesi çok etkiledi ve gözyaşlarına boğdu. Aslıhan Gürbüz’ün müthiş oyunculuğu ile hayat verdiği “Kumru” karakteri yine bu hafta izleyicileri derinden etkileyecek. Doktor Hanım’a yaşadığı olayları anlatmaya karar veren Kumru, daha sonra neler yaşadığını yeni bölümde kaldığı yerden anlatmaya devam edecek.

Kumru’nun Hayatı

Kırmızı Oda Yine Sevenlerini Ekrana Kilitleyecek

Sevdiği insana inanarak evden kaçan Kumru, sevgilisi tarafından fuhuşa sürüklenir. Kumar borcu karşılığında sevdiği adam tarafından kandırılan Kumru, kendisini bir türlü affedememiştir. Doktor Hanım’ın da desteğiyle toparlanmaya çalışan Kumru’nun hikayesi izleyiciyi çok etkileyecek.

Dizide psikolog olan Ayşe, yaşadığı zor hayatı Doktor Hanım’a anlatma gereği duymuştu. Bu sefer Doktor Hanım Ayşe ‘yi kendi odasında ziyarete gelir. Doktor Ayşe, babasının ölümünden sonra dayısının onun hayatında olmasının öneminden bahseder.

 

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme