Kiturami Kombi Servisi

indir
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günümüz teknolojisi ile hala gelişmekte olan kombiler eski sobalarınızın yerlerini dolduramasa da günümüzde en çok tercih edilen ısıtma ve su kaynatma sistemi olarak kombiler seçilmektedir. Doğalgazın hayatımıza girmesiyle birlikte kombiler hayatlarımızı büyük oranda kolaylaştırdı. Hem sıcak su ihtiyaçlarınızı hem de ısınma ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayan yüksek teknolojiye sahip kombilerinizin bakımlarını yılda en az 2 defa yaptırmanız gerekmektedir.

Eğer bakımlarını yaptırmazsanız kombilerinizin içerisindeki bazı parçalar paslanabilir. Ve bu paslanmalar sonucunda kombinizden yüksek verim ve performans alamayacağınızdan dolayı yeni kombi alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu tür ya da buna benzer durumlarla karşı karşıya kalmamak için yapmanız gereken ve zamanında yapılması gereken belli başlı bakımları yaptırmanız gerekmektedir.

Kiturami Kombi Nasıl Çalışır - YouTube

Bu bakımların başında petek temizlikleri gelmektedir. Petek temizliği ısıtma konusunda son derece önemli bakımlardan bir tanesidir. Temizliğin yapılması verim açısından ciddi önem barındırmaktadır. Aksi takdirde kombilerinizin içerisinde büyük oranda kir birikir ve bu kirler de zamanla paslanmalara yol açabilmektedir.

 

Kiturami Kombi Bakımı Ne Kadar Önemlidir?

Kiturami kombi bakımı zamanında ve doğru şekillerde yapılmazsa hem sağlığınız açısından hem de ortamın ısınması açısından sizlere fayda sağlamayacaktır. Ortamın ısıtılması ve kullanıma hazır sıcak suyun bulunması oldukça önemli olduğu için kombi bakımlarınızı düzenli bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir.

Zamanla içerisinde oluşan ve peteklerin aralarından giren toz taneciklerinin oluşturduğu kalıntılar zamanla kombinize zarar vermekle kalmayıp soluduğunuz havanın da kötüleşmesine sebep olabilmektedir. Bu ve buna benzer sorunların ortadan kalkması kombi kullanıcıları için oldukça önem taşımalıdır.

Bakımlarını düzenli yaptırdığınız takdirde ısı kaybı yaşamanızın önüne geçmiş olursunuz. Kombi bakımlarınızı yaptırmak için Kiturami kombi bakım servisi üzerinden bizlere ulaşarak randevu veya arıza talepleriniz için yardım alabilirsiniz. Bünyemiz içerisinde bulunan ve Kiturami marka kombi kullanan kullanıcılarımızın memnuniyeti bizler için ilk planda gelmektedir.

 

 

Kiturami Petek Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Peteklerinizin bakımlarını asla siz yapmamalısınız. Aksi takdirde sökülen peteklerin bazı parçalarını kaybedebilir ya da yanlış takım sonucunda arızaya sebep olabilirsiniz. Kiturami kombi petek temizliği için bizleri arayarak anında yardım alabilirsiniz. Peteklerinizi dikkatli bir şekilde söktükten sonra tazyikli hortum ile yıkamaktayız. Üzerinde biriken toz, kir ve kireç kalıntılarını normal su ile atamayacağımızdan kolayı özel hortumlar ve tazyikli su kullanarak temizliklerini gerçekleştirmekteyiz.

Sakarya Kombi Klima Servisi - Sakarya'da Güvenli Kombi Klima Servisi

Bu esnada her parçanın tek tek yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir. İşinde profesyonel ekibimiz sizlerin kombilerinin peteklerini yıkadıktan ve temizledikten sonra ilk günkü gibi sizlere teslim eder. Bu tür bakımları kendiniz yapmayınız. Özellikle işinde uzman olan kişiler tarafından bakımlarının yapılması her zaman avantajlı olacaktır.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!