Kocasının Eve Getirdiği Kadınla Birlikte Yaşayan Mevla, Aldığı Kararla Esra Erol’u Şok Etti!

Kocasının Eve Getirdiği Kadınla Birlikte Yaşayan Mevla, Aldığı Kararla Esra Erol'u Şok Etti!
Kocasının Eve Getirdiği Kadınla Birlikte Yaşayan Mevla, Aldığı Kararla Esra Erol'u Şok Etti!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hafta içi her gün 16.20’de seyirci karşısına geçen Esra Erol ülke gündemine oturacak çeşitli sorunları ele almaya devam ediyor. Son zamanlarda yaşanan olaylar başta Esra Erol olmak üzere herkesi şoka uğrattı. Hayriye Uysal isimli kadının Esra Erol’da programına katılarak 19 yaşındaki kızının evli ve üç çocuk babası bir adamla kaçtığını söylemesi üzerine olaylar farklı bir hal aldı.

Başta sadece bir adamla kaçtığı öğrenilen Nilüfer’in aslında sevgilisi ve sevgilisinin karısı ile aynı evde kaldığı öğrenildi, çarpık ilişki ise herkesi şaşkına çevirdi. Nilüfer’in Salih Kaya isimli 3 çocuk babası adamla kaçtığı öğrenildikten sonra acı bir gerçek ortaya çıktı. 19 yaşındaki genç kızın aynı zamanda sevgilisi Salih Kaya ve onun eşin Mevla Kaya ile aynı evde yaşadığı öğrenildi.

Destek Sözü Geldi

Bu durum üzerine Esra Erol, Mevla Kaya ile görüşmek istedi. Mevla’nın bu zor günlerinden kurtulmasını isteyen Esra Erol, çocuğu ve kendisine yeni bir hayat kurabileceğinin teminatını verdi. Mevla’ya hem maddi hem de manevi yönden destek olacağının sözünü veren Esra Erol Mevla’nın son kararını öğrenmek istedi.

Canlı yayına katılan Mevla yaşananlar karşısında ne olursa olsun eşinden boşanmayacağını ve nikahını asla vermeyeceğini söyledi. Bu sözler üzerine tüm stüdyo şaşkınlığa uğrarken Nilüfer çok sinirlendi. Aslında Nilüfer’in istediği, Mevla’nın Salih ve Nilüfer’le mutlu şekilde yaşadığıni söylemeseydi. Ancak çok zor durumlar yaşayan Mevla yaşananları Esra Erol’a anlattıktan sonra birçok kadın seyirciden Mevla’ya destek geldi.

Nikahını Vermeyecek

Esra Erol maddi ve manevi yönden Mevla’nın yanında olacağını ve ona yeni bir hayat kuracağıni söyledikten sonra birçok kadın seyirci canlı yayına bağlanarak Mevla’nın çocukları için ve yeni hayatları için destekte bulunacaklarını açıkladılar. Ancak Mevla’nin son kararı herkesi şoke etti. Ne olursa olsun eşinden boşanma yazacağını söyleyen mevlaya karşı Salih Kaya Nilüfer’in elini tutarak adeta güç gösterisinde bulundu

Kendinden emin bir şekilde Salih’ten boşanma yapacağını söyleyen Mevla yaşananlara dayanamayarak Esra Erol’a boşanmak istediğini ve her şeyin bitmesini istediğini söyledi bu durumlar karşısında süt Ya Mevla için oldukça mutlu oldu ve Esra Erol Salih’in yaptığı davranışlardan sinirlenerek onu sütü diyor lan korktu Şimdi ise Tüm Türkiye’nin gözleri Mevla Nilüfer ve Saliha arasında yaşanacak olaylara çevrildi.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme