Kredi Ve Faiz Oranlarında Değişim

Kredi Ve Faiz Oranlarında Değişim
Kredi Ve Faiz Oranlarında Değişim
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kredi faiz oranları koronavirüs etkisi ile değişim gösteriyor. Kredi faiz oranlarında yapılan değişiklikler kredi çekecek kişileri yakından ilgilendiriyor. Acil paraya ihtiyacı olan kişiler yeni yıla girilmesiyle beraber, bankaların güncel oranlarını araştırmaya başladılar.

Günün en çok araştırılmış konusu ise, kredi veren bankalar konusu oldu. İnternet üzerinden araştırma yapan vatandaşlar en uygun kredi veren bankaların hangisi olduğunu merak ediyor. Kredi fiz oranlarındaki inişler çıkışlar vatandaş tarafından yakın takipte yer alıyor. Tüm dünyayı maddi açıdan derinden etkileyen koronavirüs salgını ülkemizi de fazlasıyla etkiledi.

Kredi Ve Faiz Oranlarında Değişim

Koronavirüs İle Gelen Maddi Sıkıntılar

Koronavirüsün ülkemize gelmesiyle beraber büyük maddi sıkıntılar yaşayan vatandaşlar pek çok ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların sunduğu hesaplı faiz oranlarından yararlanmak istiyor. Koronavirüsün gelmesiyle maddi sıkıntı yaşayan vatandaşlar evlerini değiştirmek zorunda kalıyor. Kredi faiz oranları iş kurmak isteyen, konut veya otomobil almak isteyen ya da ihtiyaç duyulan bir sebepten dolayı vatandaşın en çok merak ettiği konulardan biridir.

En uygun konut kredisi veren bankaları araştırarak hesaplı fiyat araştırması yapıyor. 11 Ocak 2021 pazartesi vatandaşların en çok arattırdığı konu bankaların güncel konut kredisi faiz oranları oldu. Güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını araştıran vatandaşlar bankalara uğramadan önce oranları internet üzerinden kontrol ediyor.

Kredi Çekmek İsteyen Vatandaşlar

Koronavirüs salgınının oluşu sebebi ile devamlı yenilenen en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranlarını devamlı takipte kalarak araştıran vatandaşlar maddi durumlarına göre en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalardan yararlanmak istiyor. Bankaların kredi faiz oranlarını devamlı yenilemesinin sebebi koronavirüs salgını sürecinde vatandaşların kredi çekmek için talepte bulunmalarıdır.

Pandemi sürecinden dolayı toplu taşıta binmek istemeyen vatandaşlar kendi taşıtlarıyla ulaşım yapmak istiyor. Bu sebeple taşıt kredisi çekmek isteyenler en uygun taşıt kredisi veren bankaları ve güncel taşıt kredisi faiz oranlarını araştırarak kendilerine en uygun orandan faydalanmak istiyor.

Koronavirüs sadece ülkemizi değil tüm dünyada piyasaların her gün değişmesine sebep olmaktadır. Bankalar taşıt ve ev kredisi faiz oranlarında değişikliğe gittiler.

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları

 •  Konut kredisi 1. 65
 • Tüketici kredisi 1. 75
 • Taşıt kredisi 1. 75

 Halkbank Kredi Faiz Oranları

 • İhtiyaç kredisi 1. 75
 • Taşıt kredisi 1. 77
 • Konut kredisi 1. 52

 Teb Kredi Faiz Oranları

 • İhtiyaç kredisi 1. 45
 • Taşıt kredisi 1. 50
 • Konut kredisi 1. 49

 Garanti BBVA Kredi Faiz Oranları

 •  ihtiyaç kredisi 1. 49 dan başlıyor.
 •  konut kredisi 1.49

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme