Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Oyuncularından Yeni Pozlar

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Oyuncularından Yeni Pozlar
Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Oyuncularından Yeni Pozlar
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

46. Bölümü ile ekranlara gelecek Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde yeni bir karakter ortaya çıkıyor.
Kısa süre önce yeni kadın karakterin dâhil olacağı öğrenilmişti. Katılacak karaktere Ayçin İnci can veriyor. Karakter Yıldız ve Kuzeye büyük vurgun yapmaya geliyor! Aslıhan Güner İnstagram sayfasında dizi setinden yeni karakter ile bölüm paylaşımı yaptı.

Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in yer aldığı dizide Yıldız ve Kuzey, seneler sonra tekrar bir araya gelir. Yıldız 20 senedir beklediği sevdasına kavuşur. Yıldız ve Kuzey’in evlenmesi ile Yıldız Kuzey’e yaklaşmıyordu

Kuzey bir çocuğunun daha olmasını isterken, Yıldız’ı bu fikir tedirgin eder bir yandan da çift sorunlarının üstesinden gelmeye çabalıyor. Ortaya çıkan yeni karakter Şahika, çiftin huzurunu kaçırıyor.

Kuzey Yıldız’ına Yeni Karakterler

Geçtiğimiz hafta dizi çekimleri için Ordu’ya giden Ayçin İnci, kamera karşısına çıktı. Ekibin yeni Üyesi İnci ile ilk paylaşımlar başladı. Ayçin İnci, beraber rol aldığı Cengiz Bozkurt ve Aslıhan Güner ile çektikleri pozları paylaşıp ‘Bence çok tatlıyız’ yazdı. Paylaşımı kendi hesabında yayınlayan Güner, altına ‘Hem de çoook’ notunu düştü.

Show TV’nin beğenilen dizisi yeni isimler ile genişliyor. Yeni katılan diğer isim Murat Marak oldu. Murat Marak ve Ayçin İnci katılımı ile Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde farklı olaylar da beraberinde gelecek.

Dizinin Yeni Bölümünde Neler Olacak

Dizinin yayınlanacak 46. Bölümünde Yıldız, tekrar hayal kırıklığı yaşamış, bir daha asla yaşamayacağını düşündüğü acıyı yine hissetmiştir. Kuzey’i yine farklı bir kadınla görmüştür. Yıldız, gördüğü manzara karşısında yine gideceği ilk yer Yason Burnu’dur. Derdini yine her şeye şahit kıldığı kayalıklara anlatır. Ancak bu sefer Kuzey’in bir suçu yoktur. Dâhil olmak istemeyip, kurtulmak adına çabaladığı bir planın içine düşmüştür. Fakat Yıldız bunu anlamamaktadır.

Yıldız ben o duyguya düşmem dediği, kurtulmaya çabaladığı güvensizlik ile yüz yüze kalır. Kuzey ise pes etmez. Büyük çabalar gösterdiği aşkı için mücadelesini kaybetmiyor. Bunun için bazen değirmenlere karşı savaşan Don Kişot olur, bazen hayatın en güçlü adamı Kaptan Amerika olur. Senelerce ayrıklar ile imtihan olmuş Yıldız, bunları kale almaz.

Kuzey bu olanlarda suçu olmadığını ispata kendini zorlarken Şahika, hiç tenezzül etmez. Şahika, Yıldız’a doğruları anlatmaya yanaşmaz. Yıldız, Kuzey’in dediklerine inanmaz ve Kuzey için tüm yollar bitmek üzeredir.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme