Maraşlı Dizisinde Mahur’u Öldürmeye Çalışan İsim!

Maraşlı Dizisinde Mahur'u Öldürmeye Çalışan İsim!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisi sevenlerini şaşırtmaya devam ediyor. Merak ile beklenen yeni bölüm yayına girdi. Mahur’u kaçıran Savaş’ı sonunda Maraşlı köşeye kıstırdı. Savaş ise Mahur’u doldurmaya devam eder.

Babası hakkında kafası karışan Mahur Maraşlının yanında kendini güvende hisseder. Mahur Maraşlıya sürpriz bir teklif ile gelir ve herkesi şaşırtır. Necati ve İlhan’ı Aziz Türel yanan arabadan kurtarır. Necati ise yaşadıklarını unutmayacaktır. Babası ve kardeşi ile Necati ne olay yaşadı?

Maraşlı Dizisinde Neler Yaşandı!

Maraşlı Dizisinde Mahur'u Öldürmeye Çalışan İsim!

Mahur’u Savaş kaçırarak aklını karıştırır. Babası hakkında şüphe tohumları ekmeyi başaran Savaş, Maraşlı gelince uzaklaşarak arabasına gider. Mahur’un babasının ortağı Ömer Bey’den de bahseden Savaş istediğini elde eder. Sonunda Mahur’un kafası karışır. Mahur bu şüpheler ile nasıl başa çıkacağını bilemez. Ömer Bey kimdir?

Ömer Bey neden öldü ya da öldürüldü bu sorulara cevaplar aramaya başlayan Mahur’un kafası çok fazla karıştı. Kafasındakileri Maraşlı ile paylaşmaya karar veren Mahur’un yüreği acılarla dolup taşar. Mahur’u ailesinden kim öldürmek istiyor?

Mahur bir tek kendini Maraşlının yanında iyi ve güvende hisseder fakat ailesi bu duruma karşı çıkar. Mahur’un Maraşlıya sürpriz bir teklifi vardır ve bu herkesi şaşırtır. Maraşlı teklife ne diyecek? Çünkü bu teklif kızı Zeynep’i de yakından etkileyecek bir tekliftir. İzleyiciyi merakta bırakmaya devam eden Maraşlı dizisi yine akıllarda birçok soru işareti bıraktı.

Türel Ailesi Şirketi Kaybedecek Mi?

Şirket için çekilen yüksek meblağ krediyi ödeyemeyen İlhan zor anlar yaşar. Türel Ailesi şirketlerini kaybetme riski ile karşı karşıya kalır. İzleyicinin merak ettiği konulardan biri de “Türel Ailesi şirketlerini kaybedecek mi?” olur.

Köşeye sıkışan İlhan, Ozan’a emirler yağdırarak en kısa zamanda para bulmasını söyler. Ozan ise şirkete yardım etmesi için öyle birini bulur ki herkes şok olur. Türel Holding’i kurtaracak yeni yatırımcı isim kim olacak merak ile bekleniyor. İlhan şirketi kurtarmak için yeni yatırımcıyı kabul edecek mi? Bu bölümünde birçok soru işareti bırakan Maraşlının merakla yeni bölümü bekleniyor.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme