Masumlar Apartmanı’ndan Yüz Güldüren Açıklama!

Masumlar Apartmanı'ndan Yüz Güldüren Açıklama!
Masumlar Apartmanı'ndan Yüz Güldüren Açıklama!
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Masumlar Apartmanı her zaman aynı saatte ve aynı günde TRT 1 ekranlarında yerini alırken bu hafta yayına katılmaması izleyiciyi şaşkına çevirdi. Reyting sonuçlarında oldukça başarılı olan Masumlar Apartmanı birinciliği kimseye kaptırmazken bu hafta yayınlanmaması akıllarda soru işareti bıraktı. Masumlar Apartmanı dizisi bu hafta neden yayınlanmadı? Masumlar Apartmanı yayın tarihi ile ilgili son gelişmeler nelerdir?

Masumlar Apartmanı Bu Hafta Neden Yayınlanmadı?

Yeni bölüm tanıtımının yayınlanması ile birlikte çok fazla beğeni ve yorum alan Masumlar Apartmanı sosyal medya trendleri arasında yerini aldı. Fakat bu hafta yayınlanmaması izleyiciyi korkuttu. Birbirinden ilginç ve sürpriz dolu sahneler ile ekranlara gelmeye devam eden Masumlar Apartmanı’nın bu hafta yayınlanmaması hayranlarını üzmeye yetti.

Masumlar Apartmanı’nın Yeni Tarihi Nedir? Ne Zaman Yayınlanacak?

Masumlar Apartmanı'ndan Yüz Güldüren Açıklama!

Yeni yılın araya girmesiyle Masumlar Apartmanı dizisi de yüksek izlenme oranına rağmen yılbaşından etkilenen diziler arasına girdi. Ani bir kakar ile bu hafta yayına girmeyen Masumlar Apartmanı herkesi şaşırttı.

Sevenleri neden yayınlanmadığını merak ederken yeni tarihi netlik kazandı. Masumlar Apartmanı bu durumun yalnızca bir haftalık bir ara olduğunu belirterek bomba gibi bir bölüm ile gelecek hafta ekranlarda olacağını açıkladı. 12 Ocak tarihinde yine aynı günü olan Salı günü TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Masumlar Apartmanı Dizisinde Daha Önceki Bölümde Neler Yaşandı!

Masumlar Apartmanı Naci ve Safiye aşkının kaldığı yerden devam edeceği bir durak oldu. Onca yılın özlemi ile yanan Safiye Naci’ye çok güçlü bir bağ ile bağlıdır. Aralarındaki diyaloglar akıllarda yer edecek türdendir. Safiye geçmişinden arınmaya başladı ve annesine ve korkularına dur demeyi başardı. İlk aşkının peşinden gitmeye yöneldi ve bir adım attı.

Naci’nin dönmesi ile başta Safiye olmak üzere tüm her şey değişti. Buda izleyicinin ve hatta Gülben’in bile dikkatinden kaçmıyor. Her fırsatta ablasına takılan Gülben bu değişimden oldukça memnun görünüyor. Safiye ve Naci aşkı izleyiciye geçip giden yıllara inat çok duygusal anlar yaşatır. Final bölümü ise Safiye’nin her şeyi öğrenmesine neden olur. Yeni bölümde neler olacağı merakla bekleniyor.

 

 

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme