Müge Anlı’da Aranan 15 Yaşındaki Kızın Şaşırtıcı Kaybı

Müge Anlı'da Aranan 15 Yaşındaki Kızın Şaşırtıcı Kaybı
Müge Anlı'da Aranan 15 Yaşındaki Kızın Şaşırtıcı Kaybı
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekranların en çok sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Programda birçok garip olay izleyici kitlesine sunulurken olaylar araştırıldığı sırada herkesi şaşırtan sahneler ortaya çıkıyor. Son günlerde aranmaya başlayan Seda adındaki 15 yaşındaki kızın kaybı herkesi şaşırttı.

Bir buçuk ay önce annesinin yanından tuvalete gidiyorum diyerek ayrıldığı öğrenilen küçük kızın nerede olduğu herkes tarafından merak ediliyor. Afyonkarahisar’da bulunan Çay ilçesinde kaybolan küçük Seda’nın bir buçuk ay önce annesi ile birlikte evden çıktıkları ve Seda’nın erkek arkadaşından şikayetçi olmak için karakola gittiği öğrenildi.

Müge Anlı'da Aranan 15 Yaşındaki Kızın Şaşırtıcı Kaybı

Şikayetçi Olmak İçin Evden Çıkmışlar

Acılı anne cep telefonu satan erkek arkadaşından şikayetçi olmak istediklerini bu nedenle kızı ile birlikte evden çıktıklarını belirtti. Ancak karakola gittikleri sırada annesine tuvalete gittiğini belirterek kaybolan Seda’dan bir daha haber alınamadı. Bunun üzerine küçük kızın annesi ve teyzesi Müge Anlı’ya başvurarak bulunması için yardım istedi.

2 Aralık 2020 tarihinde ortadan kaybolan ve bir daha ulaşılamayan Seda’nın ailesi cep telefonu satan erkek arkadaşı Engin isimli kişiden şüpheleniyor. 21 yaşındaki erkek arkadaşından şüphelenen Seda’nın annesi önceden de bu şahsın kızını kaçırdığını ancak kızının çok küçük olması sebebiyle kızının okumasını istediğini belirtti.

Madde Kullanıyormuş

Kızının erkek arkadaşı ile sosyal medya üzerinden tanıştığını belirten acılı anne daha önce de kaçırıldığını söyledi ve kızını bulmak için erkek arkadaşının evine gittiğini oradan taşındıklarını öğrendiğini belirtti. Seda’nın kaybolduğu günden beri hiçbir şekilde aramadığını ifade eden acılı anne kızının bir an önce bulunmasını istiyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Seda’nın teyzesi ise Seda’nın bir buçuk aydır kayıp olduğunu kendisinin erkek arkadaşı ile görüşmeye çalıştığını ancak silahla tehdit edildiklerini belirtti. 15 yaşındaki yeğenini tekrar geri alabilmek için erkek arkadaşının para teklifinde bulunduğunu söyleyen acılı teyze madde kullanan bir kişi olduğunu bu nedenle korktuklarını dile getirdi. Müge Anlı ise bu duruma çok üzülerek yardımcı olacağını belirtti.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme