Müge Anlı’da Şüpheli Ölüm! Cesedi Asılı Bulundu

Müge Anlı'da Şüpheli Ölüm! Cesedi Asılı Bulundu
Müge Anlı'da Şüpheli Ölüm! Cesedi Asılı Bulundu
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müge Anlı’da uzun süre gündemde olan Hamdi Kılıç olayında son dakika gelişmesi yaşandı. Müge Anlı 15 Ocak 2021 tarihli bölümünde Hamdi Kılıç olayında yaşanan gelişmeleri gündeme aldı. Şok etkisi yaratan gelişmeler herkesi şaşkına çevirdi. 52 gündür haber alınamayan Hamdi Kılıç’ın cesedi sevgilisinin evine yakın bir bölgede bir ağaca asılı halde bulundu.

Hamdi Kılıç kendini mi astı yoksa intihar süsü verilerek bir cinayete mi kurban gitti. Polis bu konuda ayrıntılı bir soruşturma başlattı. 24 Kasım 2020 tarihinden beri kayıp olan 70 yaşındaki Hamdi Kılıç eşini kaybettikten sonra Sakine Akdeniz ile ilişki yaşamaya başlamıştı.

Müge Anlı'da Şüpheli Ölüm! Cesedi Asılı Bulundu

Tüm Mal Varlığını Sevgilisine Devretmiş

Hamdi Kılıç’ın kaybından önce üzerine kayıtlı bulunan tüm mal varlıklarını sevgilisi olan Sakine Akdeniz isimli kadına devrettiği anlaşılmıştı. Tüm mal varlığını devretmesinin hemen ardından kayıplara karışan Hamdi Kılıç’ın kaybı büyük şüphe uyandırmıştı. Hamdi Kılıç’ın yakınları sevgilisi olan Sakine Akdeniz’in bu olayda tek sorumlu olduğunu belirtti.

Uzun süre Müge Anlı’nın programına katılan Hamdi Kılıç’ın yakınları arama çalışmalarına da katılmıştı. Sevgilisi Sakine Akdeniz’in hiçbir arama çalışmasına katılmaması yakınlarının iyice şüphelenmesine neden olmuştu. Bu konuda konuşmaktan da kaçınan sevgili tüm okların üzerine çevrilmesine neden oldu.

Hamdi Kılıç’ın kaybolmadan önce yaklaşık 300 bin değerindeki bir tarlayı Sakine Akdeniz’e satması ancak satış bedeli olan 300 bin liranın ortada olmaması şüphelerin yine sevgiliye çevrilmesine sebep oldu. Hamdi Kılıç’ın yakınları eğer bu satış para karşılığı olduysa paranın nerde olduğunun araştırılmasını istedi.

Her Yer Aranmıştı

Jandarma ekipleri kapsamlı bir arama yaparak Hamdi Kılıç’a ait bir iz aramıştı. Tüm aramalara rağmen bir ize rastlayamayan jandarma ekipleri arama kurtarma köpeği olan Pelit’den de faydalanmasına rağmen bir sonuç alamadı.

Hamdi Kılıç’ın telefonundan alınan son sinyal evinin 4 kilometre uzağı idi. Burada da kapsamlı bir araştırma yapan ekipler sonuç alamamıştı. Ancak Hamdi Kılıç’ın bir komşusu arsasında bulunan bir ağaçta Hamdi Kılıç’ın cansız bedenini bir ağaçta asılı halde bulup ekiplere ihbarda bulundu.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme