My Jully Muz Baskılı Bebek Pijama Takımı

My Jully Muz Baskılı Bebek Pijama Takımı
My Jully Muz Baskılı Bebek Pijama Takımı
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pijama takımları bebeklerin doğduğu aydan itibaren kullanması gereken ürünlerdir. My jully muz baskılı bebek pijama takımı %100 doğal pamuk kullanılarak üretilmiştir. Bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. My jully muz baskılı bebek pijama takımı üretimi sırasında bebeğinizin sağlığını riske atacak hiç bir zararlı madde kullanılmamıştır. Yeni doğan bedeninden başlayarak 3 yaşa kadar beden seçeneği mevcuttur. Bebeklerin ay gelişimindeki boy ve kilo oranlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. My jully muz baskılı bebek pijama takımı bebeğinizin hareketlerini kısıtlamayacak ve rahat etmesini sağlayacaktır. Bilindiği üzere bebekler için üretilmiş pijama takımlarında çıtçıt kullanımı gerekmektedir. Üretmiş olduğumuz muz baskılı bebek pijama takımlarında kullanılan çıtçıtmodelleri nikel maddesi içermemektedir. Yerli üretim olan myjully muz baskılı bebek pijama takımlarını gönül rahatlığıyla bebeğiniz için kullanabilirsiniz.

My Jully Muz Baskılı Bebek Pijama Takımı Kullanma Talimatları

Özellikle bebekler için kullanılan kıyafetlerde hijyen sağlanmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bebeğinizin sağlığını düşünerek üretimi gerçekleştiren myjully muz baskılı bebek pijama takımlarını uygun derece çamaşır makinesinde yıkamanız gerekmektedir. Pijama takımı yıkama sırasında kullanılan deterjanların yüksek düzeyde kimyasal madde içermemesi gerekmektedir. Mümkün olduğunca bebekler için uygun üretilen deterjanlar kullanılmalıdır. My jully muz baskılı bebek pijama takımlarının kullanım ömrünü uzatmak için yıkama, kurutma ve özellikle ütüleme işlemini tersten yapmanız gerekmektedir.

Bebekler İçin Kullanılan Pijama Takımlarının Önemi Nedir?

Bebek gelişimi için uyku aktivitesi çok önemli bir unsurdur. Bebeklerin fiziksel ve zihinsel gelişimini yönlendiren uykunun kaliteli ve sağlıklı tamamlanmış olması gerekmektedir. Özellikle kış aylarında sıcak ve rahat bir uyku ihtiyacı için seçilecek olan pijama takımı uykunun kalitesinde belirleyici rol oynamaktadır. Bebek pijama takımları tercihinde bulunurken yüksek fiyatlı olan ürünler değil yüksek rahatlığı olan ürünler tercih etmelisiniz. Kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen pijama takımları bebeğinizin terini doğru bir şekilde dışarı atmasına yardımcı olacaktır. Bu sayede bebeğiniz olası hastalıklardan da korunmuş olacaktır. Pamuk kumaş ile üretilen pijama takımları bebeğinizin en iyi uyku arkadaşı olacaktır.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme