Polisi Şok Eden Olay! Eşinin Yasak Aşkını Öğrendi Olanlar Oldu!

6058714355428215f02e0ab3
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaşanan son dakika bir habere göre 30 yıllık dedektif ve polis hayatının şokunu yaşadı. Karısının başka bir adamla birlikte olduğu haberini alan otuz yıllık polis bununla beraber eşinin başka bir erkekle fotoğraflarını görünce adeta yıkıldı. Eşinden böyle bir davranış beklemediğini belirten polis yaşadığı şokun etkisiyle ne yapacağını şaşırdı.

Karısının Facebook uygulaması üzerinden bir erkekle yazışmalarını yakalayan adam yazıların içeriğini okuduğunda neye uğradığını şaşırdı. Söz konusu eş ve yasak aşkının tatil planları yaptığını öğrenen adam konuyu yetkili mercilere taşıdı.

Dedektif Eş Boşanma Davası Açtı

Eşiyle aralarında bir problem olmadığını iddia eden dedektif polisi karısının erkek arkadaşıyla çekildiği fotoğraflarını yakalayınca tam anlamıyla yıkıldı. Ani bir kararla boşanma davası açan adam eşinin birçok suçtan dolayı arandığını öğrendi. ABD kongre baskınına katılan eş Heinl tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şok üstüne şok yaşayan adam 55 yaşında ki eşinin fotoğraflarını öğrenmesi ile soluğu mahkemede aldı.

Boşanma davası açan ve bir zamanlar FBI’da da görev yapan dedektif polisi yaşadıklarından dolayı üzüldüğünü dile getirdi. Çeşitli suçlardan dolayı tutuklanan Heinl’in düzeni bozduğu anlaşıldı. Eşini başka bir adamla aldattığı öğrenilen kadın hakkında federal suçlara karıştığı da belirlenmiş oldu.

Saygın Bir Polisin Eşi Çıktı

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşanan olay akıllara durgunluk verecek nitelikteydi. Saygın bir polis dedektifi olan Michael Heiln’in eşi olduğu öğrenilen kadın ülke genelinde yaşanan bir kaos sonrasında bir erkekle görüntülendi. Yaşanan bu olayları asla fark etmeyen Michael en son Facebook üzerinden gördüğü resimlerle birlikte boşanma davası açmaya karar verdi. Yaşanan bu olay ülkede bomba etkisi yarattı. FBI tarafından resimleri ifşa edilen kadın tutuklanma talebi ile gözaltına alındı.

Giriş Yap

7gun24.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

deneme